Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dwa medale strzelców w Tarnowie

Dwa medale strzelców w Tarnowie Fot. archiwum

W ubiegły weekend w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski LOK w sportach obronnych. Krosno reprezentowali strzelcy nowego klubu "Husaria". Krośnianie zdobyli dwa brązowe medale.

REKLAMANajlepiej z krośnieńskich strzelców zaprezentowali się Natalia Michalak i Radosław Żywiec. Natalia w konkurencji KPN40 zdobyła 399,5 pkt. Radek w konkurencji KPN60 zdobył 596,5 pkt. Obydwoje uplasowali się z takimi wynikami na trzecim miejscu w swojej kategorii. W klasyfikacji zespołowej krośnieński klub zajął siódme miejsce (najwyższe spośród klubów z województwa podkarpackiego).

- Cieszę się z tych dwóch medali. Radek i Natalia dali dobry przykład młodym zawodnikom naszej sekcji, którzy dopiero zbierają doświadczenie i ciężko trenują. Oby takich sukcesów w przyszłości było więcej - skomentował zawody trener sekcji strzeleckiej, Tomasz Jerzak.

Husaria to klub strzelecki, który funkcjonuje przy krośnieńskim ośrodku Ligi Obrony Kraju. Powstał wiosną bieżącego roku. Zawody w Tarnowie były pierwszymi w historii, w których krośnieńscy zawodnicy strzelectwa sportowego startowali pod szyldem "Husarii".

- Zapraszamy na treningi sekcji wszystkich chętnych urodzonych w 2003 i 2004 roku. Zajęcia odbywają się 2-3 w tygodniu na nowej strzelnicy przy ul. Tysiąclecia w Krośnie. Uczestniczą w nich również doświadczeni zawodnicy, którzy mają w swoim strzeleckim CV dużo medali i ciekawych wyników. Jesteśmy jedynym klubem strzeleckim w Krośnie z licencją PZSS. Współpracujemy z trenerem kadry wojewódzkiej - dodaje Jerzak.

Aby zostać członkiem klubu, należy skontaktować się poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Więcej szczegółów na stronie internetowej klubu www.husariakrosno.pl

red.
Fot. archiwum

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj