KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sukcesy na Mistrzostwach Mazowsza

V Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Kyokushin Karate9 listopada w Michałowicach koło Warszawy odbyły się mazowieckie mistrzostwa w karate. Dla młodych zawodników krośnieńskiego klubu Karate Kyokushin, był to bardzo udany wyjazd. Krośnianie wzięli udział w zawodach jako goście, obok 160 zawodników z Mazowsza.

A oto nasi medaliści: Ola Kozubal, Weronika Hejnar, Michał Półchłopek oraz Kryspin Paradysz.

Image

Ola zwyciężyła aż 3 razy! Zajęła pierwsze miejsca w takich kategoriach, jak: kumite lekki kontakt, kata, oraz w walce reżyserowanej wraz z Kryspinem. Ten nie miał szczęścia w walce kumite. W eliminacjach trafił na przeciwnika dużo większego i cięższego od siebie i choć walczył bardzo dobrze, nie pokonał rywala.

Image

Szczęście w kumite dopisało zaś Michałowi i wywalczył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Pokonał on członka klubu gospodarzy, który do tej pory mógł się pochwalić 23 walkami bez porażki.  W kategorii kata i kumite 2 srebrne medale wywalczyła też Weronika. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!