KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


KROSNOludek umie pływać znów na podium

W sobotni poranek, 28 maja 2011 r. na Krytej Pływalni przy ulicy Wojska Polskiego, odbyły się Mistrzostwa Krosna w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Do rywalizacji przystąpiło 103 uczniów z klas I, II oraz III, uczestniczących w programie "KROSNOludek umie pływać"

REKLAMA


alt

To już trzecia edycja zawodów, począwszy od 2009 roku, kiedy to po raz pierwszy przystąpiono do akcji nauki pływania dla uczniów pierwszych klas, krośnieńskich szkół podstawowych. Jak co roku imprezie tej towarzyszy ogromne zainteresowanie. Okazuje się, że to wielka frajda nie tylko dla najmłodszych ale także dla kibicujących im rodziców i opiekunów.

Zawody przeprowadzono na dystansie 25 m, stylem dowolnym. Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców. Najlepszy czas zawodów wśród dziewcząt uzyskała Milena Koza, uczennica III klasy SP nr 15 a wśród chłopców Jakub Bęben, uczeń III klasy SP nr 8.

alt
Na zdjęciu Milena Koza SP nr 15 i Jakub Bęben SP nr 8

Mamy nadzieję na kontynuację wspaniałej inicjatywy "KROSNOludek umie pływać” a przy okazji wyłowienie talentów i umiejętne kierowanie ich dalszym rozwojem. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

sb
 

  • autor: sb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?