KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jedlicze TEAM - Cyklokarpaty 2012

27 maja 2012 r. komplet zawodników Jedlicze TEAM stawił się na starcie IV Strzyżowskiego Maratonu Rowerowego MTB w ramach kolejnej edycji zawodów kolarstwa górskiego Cyklokarpaty 2012. Bardzo wymagająca technicznie i kondycyjnie trasa wiodła przepięknymi terenami Pogórza Strzyżowskiego, między innymi przez Rezerwat Herby oraz Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy.

Organizatorzy wyścigu przygotowali trzy różniące się długością i stopniem trudności trasy: Hobby 20 km - 455 m przewyższenia, Mega- 59 km i 1850 m przewyższenia oraz Giga - 75 km z przewyższeniem 2340 m.

W klasyfikacji drużynowej zawodniczy Jedlicze TEAM zdobyli 6 miejsce a poszczególni zawodniczy uplasowali się na następujących pozycjach:
W kategorii HM1 Bartosz Bożek zajął 11 miejsce z czasem 01:19:51, w kategorii HM2 Jakub Goleń zajął 13 miejsce z czasem 01:09:57, a Łukasz Janocha, który jechał z synem Michałem zajęli odpowiednio 44 i 84 miejsce z czasami 01:37:21 01:37:20

Dystans MEGA pokonywali Paweł Zubek, który nie zaliczył wszystkich punktów kontrolnych na trasie i został zdyskwalifikowany, Bartłomiej Krawczyk był 17 w kategorii MM2 z czasem 03:45:43.13, natomiast o pechu może mówić Krzysztof Okrzesa, którego defekt roweru wykluczył z dalszej rywalizacji. W kategorii MM4 Bogdan Zubek przyjechał 18 z czasem 04:41:34.

Najdłuższy dystans GIGA wybrali Łukasz Pudło, który z czasem 04:21:23 zajął 4 miejsce ustępując między innymi Krzysztofowi Gajdzie, który przyjechał na 3 pozycji z czasem 03:59:35. Sławomir Skóra był 7 z czasem 04:40:08.