Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

KKS Budo na mistrzostwach w Kielcach

Tegoroczne Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Shinkyokushin Kadetów, Młodzieżowców i Seniorów Open odbyły się w dniach 16-17 listopada w Kielcach w Hali Legionów. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach kata oraz kumite. Krosno reprezentowali kadeci oraz młodzieżowcy z KKS Budo.

REKLAMAW Mistrzostwach wzięło udział ponad trzystu zawodników z 15 państw. Z KKS BUDO w Mistrzostwach wzięli udział kadeci: Jakub Bielczyński, Michał Półchłopek oraz młodzieżowcy: Przemysław Jakubowicz i Maciej Rohan oraz trener Krzysztof Jakubowicz.

alt

Niestety pomimo zaciętych walk nie udało im się wejść do strefy medalowej, ale już samo uzyskanie kwalifikacji i udział było dużym osiągnięciem i wyróżnieniem dla zawodników. Mamy nadzieję iż w przyszłości nadal będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Mistrzostwa obserwowało i dopingowało walczących liczne grono zawodników i sympatyków KKS BUDO. - mówi Krzysztof Jakubowicz z Krośnieńskiego Klubu Sportowego BUDO.

Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Kielecki Klub Kyokushin Karate kierowany przez Shihan Krzysztofa Borowca. Przewodniczącym komitetu organizacyjnego był Sensei Tomasz Kęćko.

alt

Współorganizatorami byli: Europejska Organizacja Karate (EKO), Polska Federacja Shinkyokushinkai (PFKS), Województwo Świętokrzyskie, Gmina Kielce, Urząd Rejonowy w Kielcach. Mistrzostwa zostały objęte patronatem: Wojewody Bożętyny Pałka-Koruba, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubas, Prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego. Patronat honorowy sprawowało Polskie Ministerstwo Sportu, Ambasada Japonii w Polsce.

(kks budo)

  • autor: kks budo

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj