Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W sobotę rusza wyciąg narciarski w Czarnorzekach

W sobotę rusza wyciąg narciarski w Czarnorzekach Fot. czarnorzeki.eu

Już od soboty (1 lutego) Krosno zaprasza na wyciąg narciarski w Czarnorzekach. Ze względu na bliskość położenia to doskonała propozycja dla narciarzy na wolne popołudnia i weekendy. Wyciąg rusza już przy 10 narciarzach, jego przepustowość to 900 osób na godzinę.

REKLAMAStok w Czarnorzekach ma charakter typowo rekreacyjny. Jest oświetlony,  ma długość 460 m przy różnicy poziomów  73 m. Średnie nachylenie stoku to około 13%. Przepustowość wyciągu to 900 osób/godz. Na stoku działa narciarski wyciąg orczykowy typu Tatrapoma, który jest uruchamiany już przy 10 narciarzach. Komfort zjazdu zapewniony jest przez pracujący na bieżąco ratrak. Na terenie stoku znajdują się dwie trasy zjazdowe.

Przy wyciągu funkcjonuje tzw. ciepły kącik, zaplecze sanitarne i szatnia.

Z wyciągu korzystamy na podstawie karty magnetycznej, która ważna jest od jej pierwszego użycia, przez wykupiony czas.  Każda osoba korzystająca z wyciągu musi mieć osobną kartę a należność za niewykorzystany czas nie jest zwracana (za wyjątkiem sytuacji, kiedy wyciąg jest nieczynny z przyczyn technicznych, przez czas dłuższy niż godzina).  

Za wydanie karty pobierana jest kaucja zwrotna w kwocie 10,00 złotych, którą można odebrać w dowolnym momencie, do końca bieżącego sezonu. Kaucja nie podlega zwrotowi w przypadku uszkodzenia karty.

Stok narciarski w Czarnorzekach położony w odległości ok. 2,5 km od drogi Węglówka - Korczyna. Dojazd jest wygodny, bezpieczny, droga jest zawsze odśnieżona. Dla kierowców zapewniono bezpłatny parking.

Wyciąg jest czynny:
- w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 - 20.00
- sobota i niedziela w godz. od 9.00 - 20.00

Obowiązujące ceny: jeden wyjazd - 1 zł

Karnety czasowe:
- 2 godzinny - 20 zł
- 3 godzinny - 25 zł
- 4 godzinny - 30 zł
- 5 godzin - 35 zł
- cały dzień - 45 zł
 
Grupy zorganizowane uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich mogą, po wcześniejszej rezerwacji, korzystać z wyciągu od poniedziałku do piątku, od godziny 9.00 do godziny 14.00. Cena karnetu to, w tym przypadku,  20 zł/osoba. Opiekun grupy 10 osobowej korzysta z wyciągu bezpłatnie.
 
Więcej informacji na temat wyciągu na stronie www.krosno.pl

umk/pd
Fot. czarnorzeki.eu

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj