KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wybieramy najbardziej wartościowego gracza Miasta Szkła

Derby Podkarpacia już w niedzielę! 5 października Miasto Szkła Krosno zmierzy się na własnej hali z PTG Sokołem Łańcut. Pod koniec meczu ponownie za pomocą smartfonów wybierzemy MVP krośnieńskiego zespołu.

REKLAMA


Mecz koszykówki dedykowany będzie fundacji "pbs pomagam". W jego trakcie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na Dom Dziecka im. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Krośnie.

W konkursie rzutów będzie można wygrać meczową koszulkę Adama Parzycha.

Aby wybrać zawodnika meczu krośnieńskiej drużyny za pomocą smartfona, pobierz aplikację KKKKrosno dla systemu Android lub iOS. W trakcie meczu włącz aplikację i z rozwijanego menu wybierz pozycję "LS Live Score", następnie otwórz zakładkę "Głosuj na MVP". Z udostępnionej listy wybierz najlepszego zawodnika meczu i kliknij w ikonę ze zdjęciem i nazwiskiem. Każdy użytkownik smartfona może oddać tylko jeden głos podczas każdego pojedynku w Krośnie.

Pobierz aplikację dla systemu Android klikając tutaj lub dla systemu iOS klikając tutaj.

Aplikację mobilną KKK MOSiR Krosno stworzył strategiczny sponsor drużyny Miasto Szkła Krosno Transition Technologies S.A. we współpracy z Just For Sport Marketing Sportowy.

Just For Sport Marketing Sportowy oraz Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl zaprasza kibiców do głośnego dopingu na Derbach Podkarpacia!

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?