Miasto Szkła Krosno podejmie Biofarm Basket Poznań

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

Miasto Szkła Krosno - lider I ligi mężczyzn pokonał w Kłodzku miejscową Nysę. Krośnieńscy koszykarze wrócili do domu z wynikiem 61:104. Po kilku tygodniach przerwy wracamy do Szklanej Twierdzy z jeszcze większą dawką koszykarskich emocji!

W niedzielę (17.01) podopieczni Michała Barana rozegrają pierwszy w 2016 roku mecz przed własną publicznością Po dwóch mocnych zwycięstwach na początek drugiej rundy Miasto Szkła Krosno przewodzi w ligowej tabeli. Lider rozgrywek zmierzy się z trzynastą drużyną tabeli, Biofarm Basket Poznań.

Mecz dedykowany będzie nowemu partnerowi krośnieńskiej drużyny, firmie POLWEX Świat BHP Specjalizuje się ona w sprzedaży odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego, odzieży specjalistycznej, środków czystości, sprzętu gaśniczego i oznakowania PPOŻ, a także wiele innych produktów związanych z ochroną pracownika.

- Na plakacie oraz folderach meczowych przedstawiamy sylwetkę Jakuba Dłuskiego! Popularny Buba po meczu będzie do Waszej dyspozycji. W przerwie meczu odbędzie się konkurs dla kibiców, w którym do wygrania będą niespodzianki od firmy POLWEX Świat BHP. Podczas meczu za pomocą klubowej aplikacji mobilnej  będziemy wybierać MVP Miasta Szkła Krosno - mówi Jakub Hajduk z Just For Sport Marketing Sportowy.

OSTATNI MECZ:
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno 61:104 (18:25, 15:26, 14:21, 14:32)

Nysa Kłodzko: Stępień 17, Bluma 15, Weiss 11, Malona 6, Płatek 4, Lipiński 3, Bartkowiak 2, Czajkowski 2, Wojciechowski 1.

Miasto Szkła Krosno: Wyka 24, Oczkowicz 16, Pisarczyk 12, Rduch 12, Małgorzaciak 11, Dłuski 9 (14 zb), Pełka 9, Baran 7, Bręk 4, Rak 0.

Komisarz: Jan Dłużyk,
Sędziowie: Adam Krasuski, Grzegorz Szeremeta, Michał Kuzia.