Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Droższe bilety i karnety na mecze Miasta Szkła Krosno. Ruszyła sprzedaż

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

21 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Miasta Szkła Krosno w rozgrywkach PLK w sezonie 2017/2018. Ceny biletów i karnetów znacząco się zmieniły.

REKLAMABilet ulgowy w sezonie 2017/2018 kosztował będzie 10 złotych, bilet normalny - 15 złotych, bilet na czerwoną, środkową trybunę - 20 złotych. Karnet ulgowy (żółte trybuny) - 160 złotych, karnet normalny (żółte trybuny) - 240 złotych oraz karnet na czerwoną, środkową trybunę - 320 złotych.

Dlaczego zdecydowano się podnieść ceny biletów?
- Rok doświadczeń gry w PLK, podpatrywanie innych klubów, rozmowy z kibicami pokazały, że mamy najtańsze bilety w ekstraklasie, a tańsze nawet niż znaczna część klubów grających w I lidze. Kibice są ważnym sponsorem naszego klubu. Pokazali, że chcą oglądać grę naszych chłopaków. Wypełnienie hali w zeszłym sezonie wyniosło 99.8%. Zapotrzebowanie na bilety było bardzo duże, co oznacza, że gdyby pozwoliły możliwości, mecze z najlepszymi drużynami oglądałoby znacznie więcej osób - mówi Janusz Walciszewski, prezes Krośnieńskiego Klubu Koszykówki S.A.

- Decyzja nie była łatwa. Po analizie argumentów za i przeciw, zdecydowaliśmy się podnieść ceny biletów i karnetów - dodaje Janusz Walciszewski.

- W tym roku, dzięki przewidywanym środkom finansowym ze sprzedaży, zakontraktowaliśmy pięciu zagranicznych graczy, w tym dwóch reprezentantów Łotwy i Chorwacji - podkreśla prezes Krośnieńskiego Klubu Koszykówki S.A.

Nowości i zmiany
Klub wprowadza dwa rodzaje karnetów. Na trybuny na środku hali (czerwona trybuna - sektory: B1 i B2) karnety będą droższe. Pozostałe trybuny (środkowe boczne oraz za koszami - żółte trybuny) będą w jednej cenie.

- Podobnie jak w poprzednim roku, dla dzieci, uczniów i studentów dostępne będą karnety ulgowe, z czego nie będzie możliwości zakupu karnetu ulgowego na dwie czerwone trybuny (sektory B1 i B2). Analogicznie jak z karnetami wyglądać będzie kwestia biletów na poszczególne mecze, sprzedawanych przed każdym spotkaniem. Na dwie czerwone trybuny bilety będą droższe i nie będzie możliwości kupna biletu ulgowego. Bilety ulgowe i normalne będzie można kupić wyłącznie na żółte trybuny. Decyzja ta podyktowana jest rozmowami z kibicami w trakcie i po zakończeniu sezonu. Mamy grupę kibiców, która chce oglądać mecz ze środkowej, czerwonej trybuny i jest skłonna zapłacić za te miejsca nieco wyższą cenę biletu. Należy wyraźnie podkreślić, że karnet obowiązywał będzie jedynie na sezon zasadniczy. Jeśli awansujemy do play-off’ów, w co wierzymy, prowadzona będzie odrębna sprzedaż biletów na te spotkania - informuje prezes Walciszewski.


Kup klubowy t-shirt z rabatem
Kupując karnet w biurze klubu (Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Krosno, ul. Bursaki 41) otrzymasz możliwość zakupu specjalnie przygotowanego klubowego t-shirtu z rabatem.

- T-shirty pochodzą z nowej, dedykowanej specjalnie dla naszego klubu kolekcji. Będą dostępne w czterech kolorach. Zostały przygotowane przez naszego partnera - firmę Moro, która po raz kolejny ubierze naszych zawodników w stroje meczowe i rozgrzewkowe - mówi Janusz Walciszewski.

Karnety dostępne są również do nabycia przez system Kupbilet.pl.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj