Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Miasto Szkła Krosno zmierzy się z TBV Start Lublin

Miasto Szkła Krosno zmierzy się z TBV Start Lublin Fot. Marek Marczak

W niedzielę, 7 stycznia 2018 r. Miasto Szkła Krosno zmierzy się we własnej hali z drużyną TBV Start Lublin. Bądźmy szóstym zawodnikiem "szklanego teamu"!

Po sobotnim zwycięstwie nad warszawską Legią 91-78, krośnieński zespół udał się w Nowy Rok w daleką podróż do Gdyni na mecz z Asseco. Środowe spotkanie zakończyło się porażką koszykarzy z Krosna.

Świetna pierwsza kwarta zespołu z Gdyni i festiwal trzypunktowych rzutów, w dużym stopniu ustawił cały mecz. Ambitna pogoń w drugiej części spotkania pozwoliła zbliżyć się do Asseco na jeden punkt. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 87-85 dla gospodarzy. Najlepiej punktującym zawodnikiem krośnieńskiej drużyny był JayVaughn Pinkston, który zdobył 23 pkt. 16 pkt. dołożył Anton Gaddefors, a 14 pkt. Krzysztof Jakóbczyk.

Start Lublin w ligowej tabeli zajmuje 11 pozycję z bilansem ośmiu zwycięstw i siedmiu porażek. Zespół prowadzony przez słoweńskiego szkoleniowca Davida Dedka wygrał w ostatniej kolejce na wyjeździe z AZS-em Koszalin 89-85. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Lublina w tym meczu był Chavaughn Lewis, który zdobył 34 pkt. Wspierali go w tym meczu również James Washington - zdobywca 22 pkt. oraz Uroš Mirković 13 pkt. O sile lubelskiego zespołu decydują przede wszystkim trzej Amerykanie: Chavaughn Lewis, James Washington, Darryl Reynolds oraz serbski skrzydłowy Uroš Mirković.

Niedzielny pojedynek dedykowany jest Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie, który zaprasza wszystkich kibiców "Biało-Zielonych" i ich rodziny do skorzystania z obiektów krośnieńskiego MOSiR-u, w tym między innymi krytego lodowiska czy też krytych kortów tenisowych.

Podczas meczu nie zabraknie atrakcji dla kibiców - występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka - maskotki krośnieńskie zespołu. W przerwie będziecie mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zawsze Piekarnia Rodzinna Guzik.

Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin
niedziela, 7 stycznia, godz. 18
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Krosno, ul. Bursaki

Ceny biletów: 20 zł - trybuna czerwona, 15 zł - trybuna żółta, 10 zł - bilet ulgowy.
Bilety na pojedynek z zespołem TBV Start Lublin można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl.

hk, red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj