Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Unia Tarnów rozgromiona

Od niespodziewanej porażki Krośnian w Jaworznie forma naszego zespołu pnie się do góry. Po wysokiej wygranej z MKS Limblach Limanowa 94:56 przyszła pora na zajmujące 4 miejsce w tabeli tarnowskie Jaskółki. Od pierwszych minut MOSiR narzucił swój styl gry i bez większych problemów prowadzi ł 10:0 a po 10 minutach pierwszej kwarty 28:13. Kolejne kwarty to wyłącznie popis gospodarzy i nieudolna gra Unii.

Podopieczni Rafała Cichońskiego od początku spotkania nie mieli pomysłu na grę z liderem. Ozdobą niedzielnego spotkania były wsady w  wykonaniu Bartłomieja Lisowskiego który powrócił do zespołu po kontuzji.  Ryszard Żmuda- trener MOSiR-u  dał pograć w niedzielnym  spotkaniu wszystkim  11 zawodnikom. Ponownie szansę na ponad 20 minutową grę otrzymali Sebastian Kamiński zdobywca 7 punktów oraz Michał Kaczmarek – 9 punktów.

alt

O przepaść jaka dzieliła w meczu oba zespoły świadczy eval osiągnięty przez zespoły 146:32.

Świetne spotkanie rozegrał wspomniany wcześniej Bartłomiej Lisowski. Grając 10 minut zdobył 13 punktów oraz 4 zbiórki. Najskuteczniejszym zawodnikiem MOSiR-u był lider Krośnian Piotr Pluta, który grając 16 minut ustrzelił 18 punktów. Grą naszego zespoły po profesorsku  kierował kapitan drużyny Kamil Piechucki który asystował aż 12 razy.  Brawa należą się całemu Zespołowi na czele z Ryszardem Żmudą za basket i radość gry którymi uraczyli zgormadzonych kibiców na krośnieńskiej hali.

Tak wysoka forma  oraz styl gry naszego zespoły cieszą przed zbliżającą się fazą play-off  rozgrywek. Oby tak dalej…..