Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

MOSiR II Krosno - SKK Błażowa

Drugie zwycięstwo zaliczyli nasi III ligowi koszykarze, tym razem podopieczni Łukasza Pileckiego podejnowali na własnej hali SKK Błażową. Od pierwszych minut MOSiR ruszył do ataku, na "dzień dobry" gospodarze zaliczają 11 punktowego "runa". Krośnianie opanowali sytuacje na boisku i  kontrolowali przebieg spotkania.

alt

Umiejetnościami strzeleckimi z dystansu popisywał się grający trener Łukasz Pilecki. Swoją obecność także zaznaczyli Sebastian Kamiński oraz Damian Pieloch, znani z pierwszoligowych parkietów. Krośnianie wygrywają wszystkie kwarty i odnoszą drugie zwyciestwo w lidze 104:77(28:17, 28:23, 25:15, 23:22), pierwszy mecz MOSiR II Krosno rozegrał ze Zniczem Jarosław, który zakończył sięwynikiem 80:70 dla Krosna.

MOSiR II Krosno - SKK Błażowa 104:77 (28:17, 28:23, 25:15, 23:22)

MOSiR Krosno: Rafał Rygliszyn 0, Piotr Jaracz 5(1), Krystian Zieliński 2, Łukasz Pilecki 46(6), Tomasz Surowaniec 10, Sebastian Kamiński 18(1), Marcin Sajnóg 6(1), Damian Pieloch 15(1), Maciej Mendrala 2, Karol Słomka 0, Damian Godek 0.
Trener: Łukasz Pilecki