KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gwiazdy świecą na Podkarpaciu

3 grudnia startuje świąteczna akcja charytatywna pod hasłem „Gwiazdy dla Podkarpacia”. Mecenasem przedsięwzięcia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy z Sanoka.

REKLAMA


Pięciu znanych i cenionych sportowców związanych z Podkarpaciem - Zbigniew Bartman z  Asseco Resovii, koszykarz Kamil Łączyński z MOSiR Krosno, alpinista Łukasz Łagożny, biathlonista Łukasz Szczurek oraz bramkarz SPR Stal Mielec Krzysztof Lipka - weźmie udział w akcji charytatywnej na rzecz wybranych przez nich domów dziecka.

alt

Święta to szczególny czas, dlatego co roku pomagamy najbardziej potrzebującym - mówi Prezes PBSBanku Lesław Wojtas. Zaangażowanie społeczne naszego Banku odbywa się wielotorowo. Od wielu lat wspieramy inicjatywy społeczne, placówki oświatowe, kulturalne, a także domy dziecka. W tym roku postanowiliśmy zorganizować niestandardową akcję, do której zaangażowaliśmy sportowców związanych z Podkarpaciem.

Portale społecznościowe gromadzą wokół siebie tysiące ludzi (z których spora część to mieszkańcy Podkarpacia), stąd pomysł na to, aby wszystkie działania związane z przedsięwzięciem „Gwiazdy dla Podkarpacia” odbyły się właśnie na Facebook’u – dodaje Prezes Wojtas.

Akcja będzie prowadzona na korporacyjnym fanpage’u PBSBanku. Fani w ciągu dwóch tygodni będą oddawać swoje cenne głosy na ulubionego sportowca, reprezentującego wybraną instytucję charytatywną. Służyć temu będzie dedykowana aplikacja, w której znajdą się szersze opisy wszystkich sportowców. Bardzo ważne jest to, że w akcji każdy jest zwycięzcą. Wszystkie placówki otrzymają ufundowaną przez PBSBank świąteczną paczkę. Gwiazdy Podkarpacia osobiście przekażą je swoim podopiecznym, a spotkanie uwieńczone zostanie pamiątkowym zdjęciem.

Mam nadzieję, że wyrażę myśl wszystkich osób które zaangażowały się w tę akcję mówiąc, iż pragniemy by te słodycze, książki, gry, płyty i wiele innych upominków sprawiły, że dla dzieci z domów dziecka te święta będą lepsze i bardziej radosne - dodaje Prezes Wojtas.

Organizacją akcji zajęła się krakowska agencja marketingowa TLConsulting, która od roku współpracuje z Bankiem.

Szczegóły akcji na Facebooku PBS Bank

Milena Ostólska, (tlconsulting)

  • autor: Milena Ostólska, (tlconsulting)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?