KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jedlicze: Bieg Kowala. Start przy Starej Kuźni!

W Jedliczu rusza nowa impreza dla biegaczy. “I Bieg Kowala” odbędzie się w ostatni dzień września. Biegacze zmierzą się na dystansie 10 kilometrów, a marsz Nordic Walking liczyć będzie pięciokilometrowy odcinek.

REKLAMA


Stowarzyszenie Kuźnia w Jedliczu zaprasza zawodników wraz z całymi rodzinami na I BIEG KOWALA i Marsz Nordic Walking. Impreza odbędzie się 30 września przy Starej Kuźni w Jedliczu. Start o godzinie 16:00.

Bieg zostanie rozegrany na dystansie dziesięciokilometrowym po pętli pięciokilometrowej. Trasa jest w całości poprowadzona drogą asfaltową, nie ma ostrych nawrotów, zawodnicy skręcają cały czas w lewo. - Nie ma też dużego przewyższenia, jednym słowem trasa bardzo szybka, w sam raz na bicie rekordów - zapewniają organizatorzy.

Marsz zostanie poprowadzony tą samą 5-kilometrową pętlą.

Zapisy do biegu na stronie: www.e-gepard.eu

W biegu może wziąć udział łącznie 100 osób, w marszu 50. Koszt wpisowego to jedyne 20 złotych. Uczestnicy, którzy ukończą bieg i marsz otrzymają pamiątkowy medal i kubki.

Organizator przewiduje również biesiadę integracyjną, na której pierwsza beczka piwa rzemieślniczego z Wojkówki dla zawodników rozlana będzie za darmo. Zawodom towarzyszyć będą występy artystyczne i szereg innych atrakcji.

Zobacz także: facebook.com/BiegKowala

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • biegacz

    Świetna sprawa. Zapisuje się.
    Stowarzyszenie Stara Kuźnia robi fajne imprezy, a nawet lepsze od miejscowego GOK.

    Zgłoś nadużycie biegacz sobota, 26, sierpień 2017 13:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?