Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Wybiegane medale

Krośnieński Klub Biegacza MOSiR podsumował miniony sezon 2011r. We wszystkich kategoriach od młodzika do seniora zawodnicy zdobyli 37 medali na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Makroregionu i Wojewódzkich.

REKLAMAMedale i talenty
Krośnieńscy biegacze zdobyli najwięcej, bo aż 23 złotych medali, srebrnych 9, a brązowych 5. Ponadto Klub odkrywa sportowe talenty. W tym roku czwórka młodzików: Bartłomiej Rabenda, Ilona Tabisz, Maciej Barański i Paulina Filip otrzymali pierwsze kółka olimpijskie przyznane przez Polski Komitet Olimpijski jako nadzieje olimpijskie.

alt

Mocna drużyna
Nie zabrakło drużynowych sukcesów. Drużyna złożona z juniorów i seniorów  zajęła III miejsce (na 302 startujące drużyny) w sztafecie EKIDEN rozegranej w Warszawie.
W Przełajowych Mistrzostwach Polski Juniorów i seniorów,  krośnieńska drużyna zajęła V miejsce w Polsce.

alt

Zawodnicy z Krosna w cyklicznych imprezach biegowych wielokrotnie zajmowali miejsce na podium. Do tych imprez można zaliczyć Biegi nad Sanem (8 razy na podium), Błękitna Wstęga Sanu w Przemyślu (6 razy na podium), Bieg Orła (10 razy na podium).
Krosnieńscy zawodnicy łącznie stawali na podium prawie we wszystkich 40 imprezach biegowych rozegranych w Polsce i zagranicą.

alt

Zaniesie ogień olimpijski
Bartłomiej Rabenda po wygraniu zawodów organizowanych przez Samsunga, pobiegnie z ogniem olimpijskim na otwarciu Światowych Igrzysk Młodzieży w sportach zimowych w austriackim Innsbrucku.

W klasyfikacji klubów w całym cyklu biegów przełajowych KKB Mosir zajął 1 miejsce, a wśród trenerów zwyciężył Wacław Katan.
W klasyfikacji Makroregionalnej KKB Mosir zajął 2 miejsce za Tarnowem.

KKB MOSiR / PD

  • autor: KKB MOSiR / PD

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj