Wybiegane medale

Krośnieński Klub Biegacza MOSiR podsumował miniony sezon 2011r. We wszystkich kategoriach od młodzika do seniora zawodnicy zdobyli 37 medali na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Makroregionu i Wojewódzkich.

Medale i talenty
Krośnieńscy biegacze zdobyli najwięcej, bo aż 23 złotych medali, srebrnych 9, a brązowych 5. Ponadto Klub odkrywa sportowe talenty. W tym roku czwórka młodzików: Bartłomiej Rabenda, Ilona Tabisz, Maciej Barański i Paulina Filip otrzymali pierwsze kółka olimpijskie przyznane przez Polski Komitet Olimpijski jako nadzieje olimpijskie.

Mocna drużyna
Nie zabrakło drużynowych sukcesów. Drużyna złożona z juniorów i seniorów  zajęła III miejsce (na 302 startujące drużyny) w sztafecie EKIDEN rozegranej w Warszawie.
W Przełajowych Mistrzostwach Polski Juniorów i seniorów,  krośnieńska drużyna zajęła V miejsce w Polsce.

Zawodnicy z Krosna w cyklicznych imprezach biegowych wielokrotnie zajmowali miejsce na podium. Do tych imprez można zaliczyć Biegi nad Sanem (8 razy na podium), Błękitna Wstęga Sanu w Przemyślu (6 razy na podium), Bieg Orła (10 razy na podium).
Krosnieńscy zawodnicy łącznie stawali na podium prawie we wszystkich 40 imprezach biegowych rozegranych w Polsce i zagranicą.

Zaniesie ogień olimpijski
Bartłomiej Rabenda po wygraniu zawodów organizowanych przez Samsunga, pobiegnie z ogniem olimpijskim na otwarciu Światowych Igrzysk Młodzieży w sportach zimowych w austriackim Innsbrucku.

W klasyfikacji klubów w całym cyklu biegów przełajowych KKB Mosir zajął 1 miejsce, a wśród trenerów zwyciężył Wacław Katan.
W klasyfikacji Makroregionalnej KKB Mosir zajął 2 miejsce za Tarnowem.