Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Roman Baran - kolejny sezon kolejne wyzwania

Roman Baran - kolejny sezon kolejne wyzwania Fot. Grzegorz Kozera

W najbliższy weekend Roman Baran weźmie udział w 40 Międzynarodowym Bieszczadzkim Wyścigu Górskim - Załuż, który rozgrywany jest w dniach 9-11 maja 2014. Dziś od rana na Sanockim rynku odbędzie się Badanie Kontrolne przed inauguracją sezonu 2014. Lista zgłoszeń zawiera 85 nazwisk Zawodników, którzy zgłosili się do rund w klasyfikacji FIA Hill Climb Cup, FIA CEZ Hill Climb Championship oraz Mistrzostwach Polski i Słowacji.

REKLAMAJednym z pretendentów do wygrania klasy E1-2000 jest V-ce Mistrz Polski 2013 w tejże klasie - Roman Baran, który w Załużu pojawi się Renault Clio RS. W dwóch rundach odbywających się przez weekend klasę E1-2000 zasili jeszcze czterech zawodników.

- Już nie mogłem się doczekać kolejnego sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Prawie ośmio miesięczna przerwa pozwoliła mi na małe zmiany w moim Renault Clio RS. Mianowicie znalazł się w nim nowy silnik, który mam nadzieję sprawdzi się w 100%. Chociaż trasa w Załużu jest trochę męcząca dla samochodu, to walka będzie na całego.  Bardzo liczę na dobry wynik, ponieważ chciałbym punktować od pierwszych rund w klasyfikacji generalnej, jak i w swojej klasie E1-2000. W klasie jest nas pięciu, w tym jeden zawodnik ze Słowacji - mówi Roman Baran.

Zapraszamy wszystkich w sobotę i niedzielę na inauguracyjne rundy GSMP w sezonie 2014. Na patelniach Załuża z pewnością nie zabraknie sportowych emocji i tłumu kibiców, którzy co roku przychodzą kibicować najlepszym polskim zawodnikom.

- Rywalizacja będzie zacięta od pierwszych kilometrów, a każdy z nas coś "dłubał" przy swoim samochodzie. Jedni mniej, drudzy więcej, dlatego nie wiadomo czego można się spodziewać po konkurencji. Ogólnie moje nastawienie jest na duży plus i już zacieram ręce przed pierwszym startem w sobotę. Zapraszam wszystkich kibiców do Załuża, aby kibicować na trasie wyścigu oraz tych co nie mogą przyjechać do śledzenia moich zmagań na moim facebookowym profilu (www.facebook.com/RomanBaranRacing), gdzie na bieżąco będą umieszczane moje wyniki oraz inne ciekawe informacje. Chciałbym bardzo podziękować moim partnerom za wsparcie: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy - dodaje Roman Baran.

Już w piątek 9 maja na Sanockim rynku odbędzie się badanie kontrolne oraz odbiór administracyjny. Wszyscy, który odwiedzą rynek na pewno nie pożałują. Będzie na czym zawiesić oko, zrobić pamiątkowe zdjęcie lub zdobyć autograf Mistrzów kierownicy.

bwg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj