Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wygraj Forda na weekend. 8 marca Super OeS "Rajdowy Dzień Kobiet"

Drogie Panie, 8 marca jest Wasz dzień! Tego dnia Automobilklub Małopolski organizuje Konkursową Jazdę Samochodem Super OS Rajdowy Dzień Kobiet. Impreza ta jest adresowana do wszystkich maniaków motorsportu, a w szczególności Pań.

REKLAMATo właśnie dla kobiet tuż po zakończeniu zmagań uczestników Rajdu odbędzie się próba sprawnościowa, w której można wygrać na jeden weekend zatankowanego do pełna Forda ufundowanego przez firmę Glob Cars Service Sp. z o. o.

- Do udziału zapraszamy wszystkie panie posiadające prawo jazdy kategorii B, nie tylko te, które wystartują w Rajdzie - informuje Dyrektor KJS Wojciech Martynkiewicz.

Sportowe zmagania odbędą się w Krośnie na ulicy Legionów. Próba rozpocznie się o godzinie 11:00. Odcinek zostanie przeprowadzony na nawierzchni asfaltowej z ciasnymi nawrotami. Super OS będzie się składał z jednego przejazdu zapoznawczego bez pomiaru czasu i dwóch przejazdów rajdowych.

Zgłoszenia będą przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym do 8 marca 2015 roku do godziny 9:00. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.automalop.pl

Konkursowa Jazda Samochodem (KJS) to impreza motoryzacyjna przeznaczona dla amatorów. Aby wziąć udział w takim rajdzie potrzebne są: sprawny technicznie samochód z ubezpieczeniem OC i NNW oraz oczywiście załoga, w której skład wchodzą wyposażeni w kaski kierowca i pilot. Kierowca musi mieć prawo jazdy, a pilot ukończone 17 lat.

8 lutego odbyły się "Rajdowe Walentynki" także organizowane przez Automobilklub Małopolski w Krośnie.

ZOBACZ:
- Regulamin Rajdowy Dzień Kobiet
- Formularz zgłoszeniowy Rajdowy Dzień Kobiet

eb/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj