Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

GSMP: Korczyna po raz 12

GSMP 2014 GSMP 2014 Fot. Tomek Jerzak

Dwa lata temu Wyścig Górski Prządki - GSMP Korczyna świętował dziesięciolecie istnienia zamykając sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W tym roku jako 13 i 14 runda rozegrany zostanie po raz 12 w historii w dniach 11-13 września na 4540 metrowym odcinku z korczyńskiego rynku do Rezerwatu Prządki.

REKLAMAPrzed podkarpackimi zawodami cyklu GSMP, na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej znajduje się Dubai, wyprzedzający Andrzeja Szepieńca i Słowaka Igora Drotara. Tuż za pierwszą trójką walczą Tomasz Myszkier, tracący do Drotara tylko 3 punkty, Piotr Ostrowski i Marcin Gładysz, którzy w Korczynie powinni grać pierwsze skrzypce w walce o tytuł II Wicemistrza Polski GSMP 2015.

- Podobnie jak w latach ubiegłych, kończymy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na Podkarpaciu w Korczynie - mówi Marcin Fiejdasz, dyrektor zawodów. Serdecznie zapraszam wszystkich zawodników i oczywiście naszych wiernych oraz nowych kibiców na trasę wyścigu górskiego "Prządki 2015". Ten sezon jest bardzo ciekawy. Nie brakuje ostrej rywalizacji o tytuł Mistrza Polski oraz o tytuły w poszczególnych klasach. Nasze zawody stanowiące finałowe rundy będą na pewno emocjonujące, ponieważ to one przesądzą o tytułach jakie rozdane zostaną już w grudniu tego roku.

Zawody w Korczynie rozpoczynają się już 11 września odbiorem administracyjnym oraz Badaniem Kontrolnym, które przeprowadzone zostanie po raz trzeci w Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Krośnie przy ulicy Tysiąclecia 5.

Sobota i niedziela to zmagania na 4750 metrowej trasie, której start zlokalizowany jest na Rynku w Korczynie, który był już świadkiem wielu sukcesów kierowców "górali".

Zapraszamy zawodników oraz kibiców do zapoznania się z Regulaminem Uzupełniającym 13 i 14 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski "Prządki 2015".

Zobacz: REGULAMIN GSMP - KORCZYNA 2015.

łs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj