Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

GSMP Korczyna z niespodziankami

GSMP Korczyna z niespodziankami Fot. Arkadiusz Bar

Do rozegrania wielkiego finału Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, jaki w dniach 11-13 września odbędzie się w Korczynie koło Krosna zostały już tylko 4 dni. Na podkarpackiej trasie pojawią się najszybsi kierowcy tegorocznych rozgrywek ale również kilka niespodzianek, jakie widnieją na liście zgłoszeń po pierwszym terminie.

REKLAMAZaskoczeniem będzie niewątpliwie występ Marcina Słobodziana, Mistrza Polski GSMP 2014 w grupie N. Z wyścigowych torów Marcin przeniesie się na trasę jednego z najszybszych wyścigów górskich w Polsce aby rywalizować ze swoimi kolegami. Do Korczyny przyjeżdża również Grzegorz Musz startujący na co dzień w RSMP Renault Clio R3T. Czy rajdowym samochodem przednionapędowym Grzegorz będzie mógł godnie rywalizować z zawodnikami Open-2000 przekonamy się już w sobotę 12 września.

Po raz drugi do Korczyny przyjedzie Wicemistrz Polski sezonu 2004 i 2005 Jarosław Hebzda. Po powrocie podczas Grand Prix Sopot, Jarek zdecydował o kontynuacji występów i przygotowań do kolejnego sezonu 2016 w którym pojawi się podczas wszystkich rund w Lancerze Evo VI E1+2000.

Marcin Gładysz, który w tym sezonie opuścił sześć rund GSMP, występem podczas 12 Wyścigu Górskiego „Prządki” 2015 z pewnością będzie chciał godnie pożegnać wszystkich kibiców i zamieszać w klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu.

- Po pierwszym terminie mamy na liście blisko 45 zawodników - mówi Marcin Fiejdasz, dyrektor zawodów. Pojawi się spora grupa zawodników z Podkarpacia, przyjadą gwiazdy GSMP, dlatego liczymy bardzo na kibiców, którzy w Korczynie zawsze dopisują i tworzą razem z kierowcami wielkie wyścigowe show. W tym roku "Prządki" kończą sezon, więc tym bardziej warto obejrzeć rywalizację, która wyłoni Mistrzów Polski.

Jednak oczy wszystkich skierowane będą na tercet Dubai, Szepieniec, Myszkier, czyli na zawodników, którzy walczą o tytuły mistrzowskie. W tym przypadku Korczyna zadecyduje ostatecznie o miejscach na koniec sezonu.

Zapraszamy wszystkich fanów motorsportu do Korczyny już w sobotę o godzinie 9:00 kiedy to ruszają pierwsze podjazdy treningowe, a tych, którzy nie mogą pojawić się podczas samego wyścigu zapraszamy na relację portalu www.wyscigigorskie.pl na facebook.com/wyscigigorski

łs

 

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj