KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miłośnicy nocnej jazdy zatopią Marzannę

Już w najbliższą sobotę (19 marca) miłośnicy motoryzacji będą odganiać zimę. Będzie to już 18 nocny "spot". Impreza jak zwykle ma cel charytatywny. Tym razem Nocna Jazda odbędzie się dla Emilki Rysz.

REKLAMA


Emilka urodziła się wraz z bratem 26.09.2007 roku. "Mimo dobrych rokowań, okazało się, że mam ubytek międzyprzedsionkowy (ASD), który na całe szczęście z roku na rok zmniejsza się oraz Mózgowe Porażenie Dziecięce Niedowład Czterokończynowy Spastyczny. Mam wzmożone napięcie w nóżkach i rączkach, natomiast mój tułów jest wiotki. Dzięki ogromnej pracy rehabilitantów dużo mówię, sama jem, a moje rączki są coraz sprawniejsze. Jednak moje nóżki nadal odmawiają posłuszeństwa. Poruszam się pełzając, sama nie usiądę, nie stoję, nie czworakuję. Codziennie ciężko ćwiczę, abym kiedyś sama mogła dojść tam gdzie chcę" - czytamy na profilu Emilki.

Na spocie zbierane będą między innymi nakrętki. Hasło imprezy to "NAKRĘTKOWA AKCJA NA REHABILITACJĘ EMILKI".

Plan spotu:

- 21:00 - Rozpoczęcie spotu - Krosno, ul. Okrzei 1. Topienie tradycyjnej Marzanny na cześć wiosny. (organizatorzy proszą o przywiezienie ze sobą małej Marzanny). Odbędzie się także zbiórka nakrętek dla Emilki.

- 22:00 - Start przejazdu przez miasto (grupami do 20 samochodów, każdy prowadzący grupę dostanie od nas mapę z trasą przejazdu).

- 24:00 - Powrót na parking przy ul. Okrzei 1.

- 01:00 - Zakończenie spotu.

Bieżące informacje o wydarzeniu znajdziecie tutaj: MotoMarzanna - "Jedziemy dla Emilki!" - Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • ant

    Noc jest do spania nie zaburzajcie rytmu życia człowieka pracującego który marzy o tym aby w sobotę się wyspać uszanujcie prawo człowieka do ciszy nocnej i przenieście te jazdy poza miasto.

    Zgłoś nadużycie ant czwartek, 17, marzec 2016 10:49 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?