KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Revline Racing Team przed 17. Wyścigiem Górskim Prządki

Revline Racing Team przed 17. Wyścigiem Górskim Prządki Fot. archiwum Revline Racing Team

W sezonie 2020 kalendarz Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski liczy sześć rund, a dwie ostatnie zostaną rozegrane na trasie z Korczyny do Czarnorzek w ramach 17. edycji Wyścigu Górskiego Prządki. Na starcie zawodów zobaczymy prawie 70 zawodników walczących w polskim i słowackim czempionacie, a wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentanta zespołu Revline Racing Team - Marcina Wilusza, który wystartuje w Hondzie Civic Type-R i będzie walczył o zwycięstwo w klasie 5b.

REKLAMA


- Nie ma co ukrywać, że tak naprawdę sezon GSMP nie zdążył się jeszcze na dobre rozpędzić, a już w ten weekend przyjdzie nam go zakończyć. Wobec ostatecznego odwołania zawodów w Banovcach Korczyna zamknie GSMP 2020 i nawet jeżeli nie udało się jeszcze przygotować nowej Hondy, to nie możemy odpuścić ostatniej w tym roku szansy, żeby powalczyć na trasie wyścigu górskiego. Prządki to mój domowy wyścig i należy zdecydowanie do moich ulubionych. Tymczasem w oczekiwaniu na start zawodów, każdego, kto chce już poczuć wyścigową atmosferę zapraszamy do krośnieńskiej galerii VIVO, gdzie w towarzystwie samochodów innych zawodników znajduje się również nasz Civic - mówi Marcin Wilusz.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA - producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA - naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR - studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na facebook.com/revlineracingteam.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?