Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Autograf Sonika na licytacji WOŚP

Rafał Sonik, wielokrotny Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów oraz zdobywca 3 miejsca w Rajdzie Dakaru w 2009 roku przekazał swój autograf i zdjęcie na licytację dla krośnieńskiego Sztabu WOŚP.

REKLAMARafał Sonik gościł w naszym mieście w ubiegłym roku, spotkał się wtedy z kibicami przy okazji podsumowania sezonu Automobilklubu Małopolskiego Małopolskiego Krośnie. Opowiadał wtedy o quadach i o Dakarze. Równocześnie propagował akcję prowadzoną wspólnie z Ministerstwem Środowiska „Daj przyquad! Nie niszcz lasu!” skierowaną do fanów pojazdów terenowych.

alt

Rafał Sonik jest znakomitym zawodnikiem, niekwestionowanym mistrzem Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K. W wymagającym i wyczerpującym Rajdzie Dakaru zajmował 3 i 5 miejsce rywalizując ze światowa czołówką. W 2011 roku uległ niestety wypadkowi. Uszkodzenia ręki i quada niestety wyeliminowały go z tegorocznego Rajdu Dakaru.

alt

To nie tylko zawodnik, Rafał jest niezwykle otwartym i życzliwym człowiekiem, chętnie angażuje się w działalność charytatywną. Szczerze ucieszył się, gdy poprosiliśmy go o autograf nie dla siebie, a dla Sztabu WOŚP, na licytację.

PD
Foto: arch. portalu

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj