KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rajd Zimowy 2011 - KJS

6 lutego 2011 Automobilklub Małopolski w Krośnie organizuje Konkursową Jazdę Samochodem „Rajd Zimowy 2011”. Impreza stanowi I Rundę Mistrzostw Okręgu PZM w Rzeszowie oraz I Rundę Mistrzostw Strefy Wschodniej. W zawodach mogą brać udział załogi składające się z kierowcy i pilota, kierowca musi posiadać prawo jazdy, a pilot ukończone 17 lat.

REKLAMA


alt

Impreza będzie się składać z trzech prób sprawnościowych przejeżdżanych trzykrotnie, poprzedzonych punktami kontroli czasu, zlokalizowanych w Krośnie i w Jedliczu. Baza imprezy będzie znajdować się w Jedliczu na terenie Hali Sportowej przy ulicy Kościuszki 1.

alt

Warunkiem dopuszczenia do zawodów, będzie zgłoszenie samochodu posiadającego ważne dokumenty uprawniające do poruszania się po drogach publicznych oraz spełniającego wymogi regulaminu KJS. Samochody będą podzielone na 5 klas pojemnościowych. Osobną klasą będzie „Gość”, dla zawodników posiadających licencje sportowe w rozumieniu przepisów PZM. Start imprezy zaplanowano na godz. 10.00 a metę na godz. 14.50 przy Hali Sportowej w Jedliczu.

alt

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie przy ulicy T. Kościuszki 49, pod nr tel. (13) 432 17 29, 503 139 899, oraz na stronie www.automalop.pl , na której zamieszczono Regulamin Uzupełniający oraz druk zgłoszenia.

Automobilklub Małopolski w Krośnie
Foto: archiwum portalu

  • autor: Automobilklub Małopolski w Krośnie

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?