KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Krośnieńska Karowa" – PANMAR GRAND PRIX KROSNO

Automobilklub Małopolski Krosno w najbliższą niedzielę, 16 grudnia 2012 zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na imprezę samochodową „PANMAR - GRAND PRIX KROSNO”. To pierwsza z trzech zimowych imprez samochodowych planowanych w tym sezonie.

 

REKLAMA


alt
II Eliminacja Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Zimowy Super OES. Luty 2012

Zawody objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krosna Pana Piotra Przytockiego. Mają charakter kryterium ulicznego i odbywać się będą w Krośnie na ulicy Podwale. Start pierwszej załogi zaplanowano na godzinę 14:30. Zapraszamy! Patronat medialny nad imprezą objął portal Krosnocity.pl.

Podwale - „Krośnieńska Karowa”
W swych założeniach „PANMAR - GRAND PRIX KROSNO” przypominać będą próbę rozgrywaną na ul. Karowej w Warszawie. Najbardziej efektownym elementem próby będzie kilkukrotny przejazd wokół beczki ustawionej na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Podwale. Każda załoga pokonywać będzie próbę dwukrotnie.

alt
II Eliminacja Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Zimowy Super OES. Luty 2012

Rywalizacja także dla amatorów
W imprezie może uczestniczyć każdy kierowca posiadający sprawny samochód, ważne OC oraz kask sportowy. Ponadto musi spełnić wymagania regulaminu uzupełniającego opublikowanego na stronie organizatora www.automalop.pl. Imprezy takie jak ta, dają kierowcom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, nabycia doświadczenia, a także rywalizacji z innymi w bezpiecznych warunkach, na odcinku wyłączonym ze zwyczajnego ruchu ulicznego.

alt
II Eliminacja Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Zimowy Super OES. Luty 2012

Widowisko
- Z uwagi na obecnie panujące warunki pogodowe impreza zapowiada się bardzo efektownie. Dodatkowych wrażeń na pewno dostarczy drugi przejazd, który odbywać się będzie po zmroku - zapowiada Wiesław Dymiński, prezes Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.
- Oprócz najbliższych zawodów Automobilklub Małopolski planuje przeprowadzić tej zimy jeszcze 2 podobne imprezy. Pierwszą zaplanowano na 13.01.2013, a drugą na 17.02.2013. Te 3 imprezy połączone zostały w jeden cykl a najlepszy kierowca otrzyma wartościową nagrodę - dodaje Wiesław Dymiński.

alt

Utrudnienia w ruchu
W najbliższą niedzielę w rejonie ulic Podwale, Paderewskiego i Czajkowskiego w związku z odbywającymi się zawodami nastąpią utrudnienia w ruchu. W godzinach 12.00 -19.30 zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Podwale od ronda Solidarności do skrzyżowania z ulicą Czajkowskiego. Na skrzyżowaniach rozstawione zostaną patrole policyjne kierujące ruch na objazdy wyznaczone ulicami Łukasiewicza oraz Legionów. Nieczynny będzie również przystanek autobusowy na ul. Podwale. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.

(akmwk), (red.)
Fot. archiwum

  • autor: akmwk, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?