KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krośnieńska Akademia Piłkarska BardoMed świętuje podczas Karpackich Klimatów swoje pierwsze urodziny

Turniej beach soccera na krośnieńskim rynku Turniej beach soccera na krośnieńskim rynku Fot. arch. BardoMed

Rok temu na Karpackich Klimatach Akademia inaugurowała swoją działalność, zaś w nadchodzący weekend świętuje swoje pierwsze urodziny. Podobnie jak w poprzedniej edycji imprezy KAP BardoMed zaprasza wszystkie dzieci na dziedziniec PWSZ, przy ul. Kazimierza Wielkiego do wspólnej zabawy na specjalnie rozłożonym boisku!

REKLAMA


Na zielonej murawie, nieopodal Rynku rozegrane zostaną turnieje, mecze pokazowe oraz przeprowadzone zostaną konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo partner Akademii - firma BardoMed - otworzy strefę SPA&Rehabilitacji, w której każdy będzie mógł skorzystać z masaży i zabiegów przeprowadzanych na najnowocześniejszych aparatach.


Fot. archiwum BardoMed

KAP BardoMed, które powstało z inicjatywy Jakuba Popielarza, byłego zawodnika Lechii Gdańsk, zrzesza obecnie ponad 100 młodych zawodników z Krosna i okolic. Uczestnictwo w Akademii to oczywiście treningi, a także obecność w wielu interesujących inicjatywach, takich jak: turnieje beach soccera, mecze podczas karpackich klimatów, uczestnictwo w akcji "Aktywne Krosno" podczas imprezy "Balony nad Krosnem", wyjazdy na konferencje, organizowanie konkursów plastycznych, a ostatnio także obozów sportowych. Bardzo ważny aspekt działalności stanowi współpraca z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Krośnie, która sprawuje patronat naukowy nad Akademią.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy z KAP BardoMed podczas Karpackich Klimatów 2014, 23 i 24 sierpnia na dziedzińcu PWSZ w Krośnie, ul. Kazimierza Wielkiego.

Zobaczcie także: www.kapbardomed.pl, www.facebook.pl/kapkrosno

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?