Karpaty wygrywają po nerwowej końcówce

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. Karol Słomka

Czwarte w sezonie zwycięstwo odnieśli 10.09 (środa) piłkarze Karpat. Występujący w III lidze lubelsko - podkarpackiej krośnianie po pierwszej połowie prowadzili już z Lublinianką w Lublinie aż 3:0.

Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Bartłomiej Buczek, a jedną bramkę dołożył Robert Kozubal. Po przerwie obraz gry uległ jednak zmianie i gospodarze zdołali odrobić dwa gole, doprowadzając do nerwowej końcówki, w której żadnej z drużyn nie udało się już trafić do bramki przeciwnika. Mecz zakończył się zwycięstwem Karpat. "Biało-niebiescy" dzięki 3 punktom zdobytym w Lublinie awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Lublinianka Lublin - Karpaty Krosno 2:3 (0:3)
0-1 Buczek (27)
0-2 Kozubal (40)
0-3 Buczek (45)
1-3 Gąsior (67)
2-3 Kotowicz (73)

Lublinianka: Zapał - Kanarek, Mazurek (73. Witkowski), Kursa, Ręba (46. Kwiatkowski), Skoczylas, Gawrylak, Stępień (60. Kotowicz), Gąsior, Kucharzewski, Ozimek (46. Tomczuk).

Karpaty: Hajduk - Jarząb, Zych, Kolbusz, Kapuściński (83. T. Kasperkowicz), Krzysztoń (53. Madeja), Popielarz, Sikorski, Walaszczyk, Kozubal (66. Chmielowski), Buczek (69. Ovchar).