Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"PROFBUD Liga" - finał w kategorii U-9

17 stycznia 2016 w "Hali Krosno" rozegrano ostatnią kolejkę spotkań w kategorii wiekowej U-9. Wszystkie drużyny rozegrały po 54 mecze, w sumie podczas sześciu kolejek odbyło się 270 spotkań, w których zawodnicy z rocznika 2007 zdobyli 1071 goli!

REKLAMA


Rozgrywki na sztucznej murawie, co niewątpliwie było ogromnym plusem pod względem  szkoleniowym, wygrała drużyna Dunajca Nowy Sącz. Do końca o zwycięstwo walczył zespół Beniaminka Krosno, który wczoraj w bezpośrednim pojedynku pokonał team z Małopolski, ale ostatecznie zgromadził mniej punktów.

Na podium stanęła bardzo dobrze radząca sobie w Krośnie drużyna Stali Mielec, świetnie grał też Soccer Ropczyce, który zajął czwarte miejsce. Piąta lokata dla Sandecji Nowy Sącz, a tuż za nią uplasowali się zawodnicy KAP Bardomed. Z dobrej strony w rozgrywkach "PROFBUD Ligi" pokazał się Orzełek Bażanówka. Mniej punktów zdobyli, ale z pewnością grając w piłkę dobrze się bawili zawodnicy AP Sanok, Aktiv Pro Rymanów i Ziomków Rzeszów.

Zawodnikom należą się brawa za ambitną postawę i emocje, które dostarczali nam przez te sześć weekendów. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć w tych rozgrywkach aż dziesięć drużyn. Każdy z zespołów podczas "PROFBUD Ligi" spędził na murawie ponad 12 godzin ucząc się grać w piłkę i zbierając kolejne boiskowe doświadczenia w swojej przygodzie z futbolem!

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, trenerzy skromny upominek nawiązujący do wizyty w "Mieście Szkła", a najlepsze trzy drużyny pamiątkowe statuetki ufundowane przez Villa Glass Studio i bony na zakupy w sklepie sportowym CSMOnline.pl - partnera "PROFBUD Ligi".

spb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj