Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

 

Widzewiacy na treningu Beniaminka [FOTO]

Widzewiacy na treningu Beniaminka [FOTO] Fot. Tomek Jerzak

Od soboty (24.02) do czwartku na zgrupowaniu w Krośnie przebywają piłkarze Widzewa Łódź. We wtorek niespodziewanie odwiedzili młodych adeptów futbolu na treningu szkółki piłkarskiej Beniaminek.

REKLAMA


Wizyta łódzkich piłkarzy była sporą niespodzianką dla zawodników Beniaminka trenujących na Hali Krosno. Zawodnicy z grup 2004/2005, 2006/2007, 2007/2008 i U-11 przywitali piłkarzy Widzewa gromkim dopingiem i brawami. Wszyscy przybili sobie symboliczną “piątkę”. Młodzi piłkarze zadawali swoim starszym kolegom pytania, na które odpowiedzieli trener zespołu Marcin Płuska i jeden z zawodników, Adrian Budka. Piłkarze rozdawali autografy i zdjęcia młodym zawodnikom, wszyscy robili sobie wspólne zdjęcia, odbył się też mały pokaz umiejętności technicznych.

Najpierw parę piłkarskich trików przedstawili Widzewiacy: Krzysztof Możdżonek, Adrian Kralkowski oraz Kamil Bartosiewicz. Potem swoimi umiejętnościami pochwalił się zawodnik Beniaminka, Kuba Michalski. Na koniec krośnianin wystąpił w parze z Krzysztofem Możdżonkiem.

Krótka wizyta przebiegła w miłej atmosferze, młodzi piłkarze ucieszyli się z wizyty swoich starszych kolegów, którzy prosto ze spotkania pojechali na wieczorny trening.

Dziś (24.02) o 18:00 zaplanowano spotkanie sparingowe pomiędzy drużyną Widzewa a krośnieńskimi Karpatami. Mecz odbędzie się na boisku treningowym ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Bursaki.

tj
Fot. Tomek Jerzak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj