Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"STIMO Cup" - turniej piłkarski dla najmłodszych

"STIMO Cup" - turniej piłkarski dla najmłodszych Fot. Adrian Socha

26 lutego w Hali Krosno odbył się turniej STIMO CUP dla drużyn z rocznika 2004 i młodszych. Organizatorem turnieju była Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno oraz OZPN Krośno, a partnerem firma STIMO.

REKLAMA


W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn, które rozegrały systemem "każdy z każdym" 45 spotkań. Rozgrywki toczone były na wzór "PROFBUD Ligi".

Zwyciężyła drużyna gospodarzy, Beniaminek Krosno, drugie i trzecie miejsce zajęli goście z Zabrza i z Lublina.

Nagrody wręczali: wiceprezes Podkarpackiego ZPN, Robert Pieszczoch, sekretarz OZPN w Krośnie, Andrzej Włodarski oraz przedstawiciel "STIMO" - Piotr Gazda.

Nagrody indywidualne ufundowała firma STIMO.

- najlepszy zawodnik: Iwo Świerkot (AP Sparta Zabrze),
- najlepszy bramkarz: Szymon Skrzęta (Beniaminek Krosno),
- król strzelców: Kacper Ziajka (Aktiv Pro Rymanów),
- najsympatyczniejszy trener: Grzegorz Cynarski (Olympic 2014).

Mecze sędziowali: Piotr Mroczka, Przemysław Gancarz i Szymon Sanocki.

- Na zakończanie ferii drużyna Beniaminka sprawiła sobie prezent, grając futbol na dobrym poziomie. Ostatnie tygodnie dużo dały tej drużynie. Jesteśmy wszyscy zbudowani postawą chłopaków, którzy są motywacją dla całej kadry trenerskiej w Beniaminku. Mamy bogaty materiał do analizy i wiemy też nad czym będziemy pracować w kolejnych tygodniach i miesiącach, bo tej pracy jest ciągle bardzo dużo. Teraz czas na kolejne grupy zaawansowane w szkółce. Mamy wielki potencjał, który wykorzystamy! Odnośnie suchych wyników i strzelców… jak widać staramy się skupiać na innych rzeczach i przykład Beniaminka U-12 jest wzorem, że tędy droga. Fajnie jest to stworzone w Anglii, że poziom i kultura gry decyduje o miejscu w jak najlepszej lidze... Oczywiście to nie znaczy, że ktoś nie lubi wygrywać, myślę, że każdy w Beniaminku zawsze liczy na zwycięstwo. A dobra gra i swój styl te zwycięstwa dają - mówi trener Grzegorz Raus, trener Beniaminka U-12.

- Dziękujemy za współpracę w turnieju OZPN Krosno, ale bardzo gorąco chcemy podziękować firmie STIMO, która tak długo wspiera nas w działaniu. Te relacje live z zawodów oglądało przez ostatnie kilka miesięcy szerokie grono sympatyków futbolu i nie tylko - dodaje Grzegorz Raus.

mm/kd
Fot. Adrian Socha

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj