KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"odLOTTOwa jazda z OSHEE" dla Beniaminka z Krosna. Pomóż!

Projekt Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno został zakwalifikowany do II etapu akcji "odLOTTOwa jazda z OSHEE"! Beniaminek ma szansę na dofinansowanie boiska piłkarskiego i ogrodzenia wokół "Hali Krosno", ale teraz potrzebuje Waszej pomocy!

REKLAMA


W finale akcji znalazły się projekty 50 organizacji. Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Jak osiągnąć najlepszy wynik? To proste!

- Trzeba przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze. Poniżej w kilku krokach prezentujemy, w jaki sposób pomóc naszej akademii, a tak naprawdę dzieciakom trenującym w Beniaminku, bo to m.in. oni będą korzystali z boiska piłkarskiego! - mówi Piotr Gazda z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno.

- Osoby, które "wykręcą" w naszym teamie najwięcej kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody, o których poinformujemy w tym tygodniu! Jedziemy po boisko piłkarskie dla Beniaminka! - dodaje.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej: www.fundacjalotto.pl

Zobacz strona teamu "Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno" w rywalizacji "odLOTTOwa jazda z OSHEE" (tutaj). Rejestrujcie się i zapraszajcie znajomych!

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?