II miejsce Beniaminka w tabeli

Dzień przed pojedynkiem seniorów Karpat Krosno i Stali Mielec młodzi piłkarze Beniaminka rozgromili na własnym terenie Stal Mielec. Krośnianie pokonali przyjezdnych aż 8-0, pierwszą bramkę już w 2 min. strzelił Kacper Moskal, dwie minuty później bramkarza Stali pokonał Karol Knap. Trzecią bramkę dla Beniaminka zdobywa Przemysław Sajdak w 22 min., gospodarze do połowy spotkania prowadzą 3:0.

W drugiej połowie spotkania Beniaminek urządził sobie istną ucztę piłkarską pokonując bramkarza gości jeszcze pięciokrotnie. W 37 min. drugą swoją bramkę strzela Karol Knap, 42 min gola dla Beniaminka zdobywa Kamil Półchłopek. Pod koniec spotkania na listę strzelców pisali sie: 54 min Marcin Zawitkowski, 68min  Paweł Litarowicz. Beniaminek po 8  seriach gier w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego zajmuje II miejsce w tabeli.

Bramki: Karol Knap 2 ( 4, 37), Kacper Moskal (2), Przemysław Sajdak (22), Dawid Półchłopek (47), Kamil Półchłopek ( 42), Wiktor Zawitkowski ( 54), Paweł Litarowicz (58)
Skład: Bieszczad Kacper Cichoń Kacper Dziura Arek Jurczak Jakub Kasprzyk Bartek Knap Karol Kowalski Dominik Litarowicz Paweł Materowski Michał Mazur Maciek Mazur Wiktor Moskal Kacper Półchłopek Dawid Półchłopek Kamil Prętnik Bartek Sajdak Przemek Zajdel Radek Zawitkowski Wiktor
Trener: Grzegorz Raus