Porażka na zakończenie rundy

Końcówka rundy jesiennej w wykonaniu Krośnieńskich piłkarz Karpat nie była bardzo dobra. Karpaciarze nie przełamali złej passy i na zakończenie rudny ulegli w Białej Podlaskiej  z tamtejszym Podlasiem 0:2 (12.11). Sam mecz był wyrównany, ale w piłce nożnej wygrywa ten, kto zdobywa bramki, które tego dnia strzelali tylko gospodarze.

Najpierw po stałym fragmencie gry piłkę głową do siatki skierował Donatas Strockis, a wynik w drugiej połowie ustalił Michał Sobiczewski, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Mateusza Woźniaka na Wojciechu Hołoweńce.

Zawodnik Karpat za to przewinienie otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko, pięć minut później za drugą żółtą kartkę ten sam los spotkał Pawła Sedlaczka i „biało-niebiescy” kończyli to spotkanie w dziewiątkę.

1-0 Strockis (33)
2-0 Sobiczewski (81-karny)

Karpaty: Hajduk – Chmielowski, Łukaczyński, Gonet (41. Jarząb), Woźniak – Sikorski, Zajdel (80. Stanisz), Fydrych (88. Tomkiewicz), Sedlaczek – Radulj (68. Koncewicz), Buczek.
Sędziował: Burak (Zamość).
Żółte kartki dla Karpat: Woźniak, Radulj, Sedlaczek, Buczek, Sikorski, Fydrych.
Czerwone kartki: Woźniak (80. faul), Sedlaczek (85. druga żółta).
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno 2:0 (1:0)