Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Orlen Liga? Jeszcze nie teraz

Orlen Liga? Jeszcze nie teraz Fot. Łukasz Jaracz

Nie udało się siatkarkom Karpat Krosno awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej Orlen Ligi. Podczas turnieju w Bydgoszczy walczyły dzielnie, ale ostatecznie uległy gospodyniom i zawodniczkom Developresu Rzeszów. Jednak za postawę i osiągnięcia w całym sezonie należą im się gratulacje i podziękowania!

REKLAMAW Bydgoszczy odbył się turniej kwalifikacyjny do Orlen Ligi (13-15.05). Walczyły w nim trzy drużyny: spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej Pałac Bydgoszcz i dwie drużyny I-ligowe: Karpaty i Developres Rzeszów.

W pierwszym dniu turnieju na parkiecie spotkały się gospodynie oraz siatkarki z Krosna. Podopieczne Dominika Stanisławczyka zaliczyły dobry występ, ale ostatecznie musiały uznać wyższość zawodniczek z Bydgoszczy (3:1
25:19, 19:25, 25:20, 25:20).

Po tej porażce tylko wygrana w kolejnym dniu z Developresem Rzeszów dawała szansę na awans. Niestety, po pierwszym wygranym secie, kolejne padły już łupem rzeszowianek 1:3 (25:22, 14:25, 17:25, 14:25). Rezultat ten
ostatecznie wykluczył udział Karpat Krosno w rozgrywkach Orlen Ligi w kolejnym sezonie. Zagrają tam: Pałac Bydgoszcz i Developres Rzeszów.

Krośnieńskim siatkarkom - przypominamy - beniaminkowi w I lidze i tak należą się najwyższe słowa uznania za to co osiągnęły podczas tego sezonu. Nikt nie liczył, że zajdą aż tak daleko - znajdą się w gronie najlepszych zespołów w kraju!

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe siatkarskie emocje!

kss

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj