KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

SIATKÓWKA: Brazylia wygrała pierwszy mecz w Krośnie [FOTO]

SIATKÓWKA: Brazylia wygrała pierwszy mecz w Krośnie [FOTO] Fot. Karol Słomka

W sobotę (8.08) Reprezentacja Polski juniorów w piłce siatkowej przegrała w Krośnie 2:3 (25:20, 25:18, 24:26, 19:25, 15:17) swój pierwszy sparing z reprezentacją Brazylii. Polaków na krośnieńskich hali dopingowało około 800 osób.

REKLAMA


Dla drużyny narodowej rozgrywki w Mieście Szkła są pierwszymi przed wrześniowymi Mistrzostwami Świata w Meksyku. Zespół z Brazylii przyjechał prosto z turnieju sparingowego we Włoszech.

Nasi siatkarze prowadzili już 2:0 i w trzecim secie 16:11, ale losy spotkania potoczyły się inaczej - skończyło się na pięciosetowym boju.

- Jestem wściekły. Mieliśmy zwycięstwo 3:0 na wyciągnięcie ręki i przegraliśmy - mówił po spotkaniu trener Jakub Bednaruk. - Z drugiej strony dzięki takiemu obrotowi sprawy wiem więcej na temat zawodników niż gdyby spotkanie zakończyło się szybką wygraną. Zobaczyłem jak poszczególni gracze reagują w sytuacjach stresowych, w nerwowych końcówkach - dodaje trener.

Polska: Komenda, Lipiński, Zwiech, Mordyl, Halaba, Śliwka, Popiwczak (L) oraz Bućko, Lewandowski, Bieńkowski, Kania, Gryc, Semeniuk.

Kolejny mecz już w poniedziałek (10.08) o godz. 18.00 oraz w środę (12.08) o godz. 11.00.

red.
Fot. Karol Słomka

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?