Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wisła poległa w Krośnie. Trzy punkty dla Karpatek [FOTO]

Wisła poległa w Krośnie. Trzy punkty dla Karpatek [FOTO] Fot. Łukasz Jaracz

W sobotnim (7.11) meczu siódmej kolejki I ligi kobiet zespół AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno pokonał w na własnej hali drużynę Wisły Warszawa 3:1. Karpatki awansowały na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

REKLAMA


AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 Wisła Warszawa (19:25, 25:22, 25:21, 25:11).

- Jak zwykle zaczęłyśmy nerwowo. Tak jakby nam trochę brakowało pewności siebie. I właśnie przez własne błędy przegrałyśmy tego pierwszego seta. Na szczęście rozkręcałyśmy się z każdym punktem i po raz kolejny udowodniłyśmy, że ciężko jest nas wtedy zatrzymać. Uważam że mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo zacięty. Widać było że i nam i Wiśle bardzo zależało na wygranej. Było nerwowo, ale trener powtarzał nam cały czas żebyśmy po prostu „grały swoje” i to, jak widać, przyniosło efekt w postaci wygranej za trzy punkty.  Muszę też zaznaczyć, że swoją przysłowiową cegiełkę do tego wyniku zdecydowanie dołożyli kibice, którzy przez cały czas głośno nas dopingowali. Ogromnie się cieszę z tej wygranej bo Wisła Warszawa to naprawdę trudny i wymagający przeciwnik. Mam nadzieję, że utrzymamy ten poziom gry co w tej chwili a jak uda się go jeszcze trochę poprawić to jestem spokojna o nasze miejsce w ligowej tabeli - mówi Paula Słonecka, kapitan AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

I-ligowe siatkarki mają na swoim koncie 12 punktów i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz zespół z Krosna rozegra w Gliwicach z ekipą Politechniki Śląskiej.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj