KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Turniej o Puchar Prezydenta: trzy dni siatkówki na światowym poziomie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Jubileuszowy X Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna odbędzie się z wyjątkowo mocną obsadą na światowym poziomie. Na krośnieńskiej hali zagrają bardzo mocne drużyny z Włoch i Argentyny.

REKLAMA


23 sierpnia przedstawiono uczestników jubileuszowego X Turnieju O Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej mężczyzn. Turniej odbędzie się w połowie września (14-16 września).

Oprócz tradycyjnie już występującej drużyny Asseco Resovia Rzeszów, tym razem do naszego miasta zawita czołówka klubowych drużyn zagranicznych, w tym dwie czołowe drużyny włoskie oraz goście z Argentyny.

Te drużyny to:
- GI Group Monza Italia - 7 drużyna ligi włoskiej, której trenerem jest znany w Polsce Miguel Ángel Falasca, wieloletni zawodnik, a później trener Skry Bełchatów i reprezentacji Czech,

- Calzedonia Verona Italia - klub w którym trenerem jest doskonale znany trener reprezentacji Serbii i kiedyś świetny zawodnik Nikola Grbić, a grają w nim tacy zawodnicy jak Włoch Emanuele Birarelli i Amerykanin Thomas Jaeschke,

- UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB, czyli 6-krotny mistrz Argentyny i dwukrotny brązowy medalista Klubowych Mistrzostw świata. Od przyszłego sezonu będzie grał w niej Zbigniew Bartman.

- Czegoś takiego w Europie nie ma, udało nam się zaprosić fantastyczny zespół - mówił menedżer siatkarski, Grzegorz Zięba o UPCAN SAN JUAN.

- 10 lat temu nikt by nie powiedział, że dojdziemy do takiego poziomu Turnieju - zaznaczył Janusz Fic z Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki.

- Taka obsada turnieju gwarantuje niesamowite emocje sportowe. Dlatego wszyscy sympatycy siatkówki naszego miasta i okolic będą mieli okazję aby zobaczyć siatkówkę na najwyższym światowym poziomie - dodają organizatorzy.

Sponsorem generalnym Turnieju został Mostostal Warszawa, co też wskazuje na wysoką rangę rozgrywek.

Bilety
Bilety na tegoroczny Turniej można będzie nabyć już od 28 sierpnia w hali przy ulicy Bursaki w biurze sprzedaży biletów na mecze piłki koszykowej przy wejściu głównym. Bilet na dany dzień upoważnia do wejścia na dwa mecze danego dnia i jest numerowany (bilet na konkretne miejsce). W zależności od wybranego sektoru miejsca zostały zaliczone do danej kategorii.

Ceny biletów na jeden dzień Turnieju (dwa mecze):
- kategoria I: 35 złotych,
- kategoria II: 30 złotych,
- kategoria III: 20 złotych.

Akcja krwiodawców
Turniej połączony jest z akcją zbiórki krwi pod hasłem PRZYJDŹ - ODDAJ KREW. Akcja prowadzona będzie w punkcie krwiodawstwa w szpitalu przez cały tydzień, a w dniu 23 września  przed Halą Widowiskowo-Sportową przy ulicy Bursaki. Wszyscy uczestnicy akcji krwiodawstwa na hasło "KROŚNIEŃSKA SIATKÓWKA" otrzymają bezpłatny karnet na mecze KSS Karpaty Krosno w sezonie 2017/2018. Akcja krwiodawstwa wyjątkowo będzie się odbywać po Turnieju.

TERMINARZ TURNIEJU:

14 września 2017:
- 17:30 GI GROUP MONZA ITALIA - UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA,
- 19:30 ASSECO RESOVIA RZESZÓW - CALZEDONIA VERONA ITALIA.

15 września 2017:
- 17:30 GI GROUP MONZA ITALIA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW,
- 19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA - CALZEDONIA VERONA ITALIA.

16 września 2017:
- 17:30 CALZEDONIA VERONA ITALIA - GI GROUP MONZA ITALIA,
- 19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?