KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weekend siatkarskich emocji. Rusza sezon ligowy

7 i 8 października seniorki i seniorzy Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki Karpaty Krosno rozpoczną kolejny ligowy sezon. Po dwóch miesiącach przygotowań rozpocznie się walka o ligowe punkty.

REKLAMA


Krosno Glass Karpaty PWSZ vs Czarni Radom
W sobotę (7 października) o godzinie 17.00 w hali przy ulicy Legionów seniorzy zmierzą się z beniaminkiem II ligi drużyną RCS Radom.

Liczymy na dobrą grę naszych chłopców, którzy w ubiegłym sezonie walczyli w finałach o awans do I ligi. Należy jednak pamiętać, że obecna drużyna to całkiem inny zespół. Z poprzedniego składu pozostało tylko czterech zawodników. Wierzymy, że drużyna pokaże przede wszystkim ducha walki, ambicję i swoją postawą jak zwykle niejednokrotnie zaskoczy swoich kibiców.

- mówią działacze KSS Karpaty Krosno.

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR vs UNI Opole
W niedzielę (8 października) o 16.30 w hali przy ulicy Bursaki swój pierwszy mecz sezonu I ligi rozegrają karpatki. Przeciwnikiem będzie drużyna Uni Opole.

Beniaminek posiada w swoim składzie znane zawodniczki (Cabajewska, Zackiewicz, Strózik, Kuziak). Spotkanie będzie okazją do rewanżu za porażkę w Opolu w rozgrywkach o Puchar Polski, w którym to nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała 3:2.

- dodają przedstawiciele KSS Karpaty Krosno.

W drużynie Karpatek zaszły duże zmiany. Z poprzedniego sezonu pozostało w drużynie sześć dziewczyn. Nowym zawodniczkom nie brakuje ambicji i umiejętności. Niektóre mają za sobą występy w drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna jest bardzo młoda, co czasem pomaga w walce bez obciążeń, a w trudnych chwilach brak boiskowego obycia i doświadczenia może działać deprymująco.

Zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki na mecze. Już w najbliższy weekend spotkajmy się w krośnieńskich halach aby dopingować nasze drużyny. Nie czekajmy na wyniki w domach. Pokażmy, że jesteśmy prawdziwymi kibicami, zawsze z drużynami w czasie zwycięstw, ale także w tych trudniejszych chwilach. Zawsze dopingujmy swoich ulubieńców, którzy grają dla nas zostawiając na boisku swoje "serce" i zdrowie, aby dać nam radość z sukcesów drużyny.

Bilety: normalny - 7 złotych, ulgowy (emeryci) - 5 złotych. Dzieci, młodzież oraz studenci - wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?