KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

II runda fazy play-off krośnieńskich siatkarzy [ZAPOWIEDŹ]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

21 i 22 kwietnia Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki zaprasza na dwa pojedynki w ramach II rundy fazy play-off w grupie VI. Przeciwnikiem seniorów będzie Neobus Niebylec.

REKLAMA


Znamy już przeciwnika krośnieńskiej drużyny mężczyzn w II rundzie fazy play-off w grupie VI. To drużyna Neobusa Niebylec, która w decydującym trzecim meczu pokonała Błękitnych Ropczyce 3:0 (25:21, 25:22, 25:10) i wygrała rywalizację 2:1.

W drugiej parze zmierzą się drużyny ze Świdniki i Lublina. Pierwsze spotkania w rywalizacji do trzech wygranych spotkań już w najbliższą sobotę i niedzielę (21, 22 kwietnia) w Krośnie i Lublinie. Po dwumeczu rywalizacja przenosi się odpowiednio do Niebylca i Świdnika.

- Liczymy na zwycięstwo naszej drużyny i awans do finału rozgrywek w grupie VI co daje możliwość gry w dalszym etapie rywalizacji o awans do I ligi z drużynami z grupy V - mówią działacze krośnieńskiej siatkówki.

W grupie V o dalszą grę w tegorocznym sezonie walczą na tym etapie drużyny: Volley Rybnik, ZAKSA Strzelce Opolskie, MCKiS Jaworzno, TKS Tychy.

Przeciwnikami w dalszych rozgrywkach po ewentualnym awansie drużyny z Krosna będą dwie z tych czterech drużyn. - Należy się skupić na rywalizacji z drużyną Neobusa. Dla przypomnienia kibicom informujemy, że w rundzie zasadniczej nasz zespół dwukrotnie pokonał drużynę z Niebylca po 3:0. W najbliższą sobotę i niedzielę dopingujemy naszych panów w pierwszych dwóch meczach rywalizacji w hali przy ulicy Legionów - zaprasza KSS Karpaty Krosno.

Bilety: normalny - 7 złotych, ulgowy (emeryci) - 5 złotych. Dzieci, młodzież oraz studenci - wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?