Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Porażka siatkarek z Wisłą miejsce

Szczęście nie dopisało naszym II-ligowym siatkarkom. Przegrały u siebie z Wisłą Kraków 2:3 (20:25, 25:20, 16:25, 25:12, 14:16). Takiego horroru w meczu z zajmującą piąte miejsce w tabeli Wisłą nikt się nie spodziewał.

Zawodniczki z tej drużyny zdobyły "mały Kraków" już pierwszym secie, wygrywając go do 20. Dokładnie takim samym wynikiem, ale już na korzyść podopiecznych Marzeny Solskiej-Szepieniec zakończył się drugi set.

alt

Nasze dziewczyny grały jednak nierówno i w trzeciej odsłonie znów uległy Wiśle, zdobywając tylko 16 punktów. Zrewanżowały się jednak skutecznością w czwartym secie - tym razem to zespół z Krakowa ugrał jedynie 12 oczek.

Tie-break to wojna nerwów. Zabrakło niewiele, gospodynie przegrały tylko dwoma punktami, do 14.

Mimo przegranego spotkania, na pochwałę zasługuje Joasia Beda, która świetnie spisywała się przede wszystkim w zagrywce oraz Sylwia Bielecka (libero), której bardzo dobra obrona przedłużyła nie jedną akcję.

Drugie miejsce Karpat w tabeli na razie nie jest zagrożone. Kolejne spotkanie dziewczyny rozegrają w Rzeszowie.