Srebro dla PWSZ Krosno

Drugie miejsce zajęli siatkarze PWSZ Krosno w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 29.04-02.05.2011 w Warszawie. W fazie grupowej PWSZ podejmował Uniwersytet Zielonogórski, WSWFiT Białystok oraz UAM Poznań.

PWSZ Krosno - Uniw. Zielonogórski 2:0 (25:23, 25:23)
PWSZ Krosno - WSWFiT Białystok 2:0 (25:23, 25:14)
PWSZ Krosno - UAM Poznań 0:2 ( 20:25; 22:25)

W grupie finałowej Krośnianie rozegrali mecze z Uniwersytetem Warszawskim i Akademią Krakowską.

PWSZ Krosno - Uniw. Warszawski 2:1 ( 25:19; 21:25; 17:15)
PWSZ Krosno - Akademia Krakowska 2:0 (25:15, 25:23)

Siatkarze z Krosna, w meczu o trzecie miejsce, zmierzyli się z PWSZ Kalisz. Na zwycięzcę meczu czekał brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski oraz zloty medal AMP w klasyfikacji PWSZ.

PWSZ Krosno - PWSZ Kalisz 1:3 (22:25, 13:25, 27:25, 20:25)

W klasyfikacji generalnej PWSZ Krosno zajął czwarte miejsce. W klasyfikacji PWSZ zdobył srebrny medal AMP.

Skład PWSZ Krosno: Andrzej Jaszczuk, Damian Słomka, Robert Książkiewicz, Rafał Golonka, Jan Włodarczyk, Rafał Cabaj, Tomasz Gadzała, Marcin Spólnik, Konrad Filip, Zbigniew Mosoń, Mariusz Mandela. Trener:Krzysztof Frączek