Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Drużyny Karpat VII kolejka

Kolejne zwycięstwo zaliczyli siatkarze PWSZ Karpaty Krosno, podopieczni Krzysztofa Frączka pokonali na wyjeździe MOSiR Bochnię 0:3.  Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane, gra stała na bardzo wysokim poziomie, walka punkt za punkt. Pierwszego seta Karpaciarze wygrywają 25:23. Druga odsłona dostarczyła kibicom najwięcej emocji, a w szczególności końcówka partii, którą na przewagi wygrywają przyjezdni 29:27. Trzeci set to dominacja Krośnian, piekielnie mocne zagrywki i dobra gra blokiem owocowały, wynik trzeciego seta 25:11. Z dorobkiem sześciu zwycięstw i jedną porażką Karpaty zajmują drugą pozycję w tabeli.

MOSiR Bochnia – PWSZ Karpaty Krosno 0:3 (23:25, 27:29, 11:25) seniorzy

alt

Karpatki nie były gorsze od swoich klubowych kolegów, podobnie jak oni zaliczają kolejne zwycięstwo ligowe, tym razem Karpatki udały się do Myślenic, z których wywożą cenne trzy punkty. W pierwszym secie oba zespoły pokazały dobrą siatkówkę, po grze na przewagi Krośnianki wygrywają pierwszego seta 31:29. W kolejnym secie gospodynie starały się podjąć walkę Karpatami, niestety ta sztuka im się nie udaję PWSZ wygrywa kolejną partię 25:22. Podobnie jak seniorzy Karpatki w trzecim secie rozniosły swoje rywalki nie pozostawiając im cenia wątpliwośći, że trzy punkty jadą do Krosna. Wynik trzeciego seta 25:16 dla Krośnianek. Po siedmiu spotkaniach Karpatki zajmują drugie miejsce w tabeli tuż za niepokonaną Szóstka Biłgoraj.

Dalin Myślenice – PWSZ Karpaty Krosno 0:3 (29:31, 22:25, 16:25) seniorki