Siatkówka: SKS Dukla - UKS Gimbrzeg Białobrzegi

Faworytem oczywiście byli gospodarze, którzy zajmowali 2 pozycję w lidze, natomiast przyjezdni znajdowali się na ostatnim miejscu z zerowym dorobkiem punktowym. W 8 spotkaniach nie zdołali wygrać ani jednego seta. Tak, jak przypuszczała 150 osobowa grupa miejscowych kibiców, Duklanie wygrali pierwszego seta 25-17.

W drugim secie, pewny sukcesu SKS, odpuścił i akcje nie były już perfekcyjne. Przegrana trzema punktami. W trzecim secie było 9-14, ale udało się dogonić Białobrzeżan na 23-23. Niestety po dwóch setbolach znów wygrali goście 27-25. Pełna metamorfoza przyszła w 4 fazie spotkania i sukces do 16. W tie-breaku początkowa faza wyrównana, a potem UKS odskoczył uzyskując wynik 9-13. Znowu do ataku ruszył wicelider. Nie udało się niestety wyrównać na 14 i zwycięstwo pojechało do Białobrzeg. Radość młodych chłopaków i trenera była olbrzymia- pierwsze zwyciestwo, na wyjeżdzie u wicelidera. SKS ma czas na zastanowienie dlaczego się tak stało.

SKS Dukla - UKS Gimbrzeg Białobrzegi 2-3 (25:17, 22:25, 25:27, 25:16, 13:15)

SKS Dukla: Piróg, Nowak, Such, Chłap, Jakieła, Jerzyk, Okarma, Piróg, Mosoń, Sikora, MIlan(L)
UKS Gimbrzeg Białobrzegi: Kubis R., Zdąbłarz, Cyburt, Kubis A., Kurek H., Kurek B.,Cedzidło, Sigda(L)
Trenerzy: Robert Rąpała- Marian Kurek
Sędziowali: Marcin Michalski, Ryszard Madej, Katarzyna Setlik
Czas spotkania: 102 min.