KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Złoty Kask: Piotr Protasiewicz wygrał w Krośnie [FOTO]

Złoty Kask: Piotr Protasiewicz wygrał w Krośnie [FOTO] Fot. Łukasz Jaracz

Zwycięstwem Piotra Protasiewicza zakończyły się eliminacje do finału Złotego Kasku, które odbyły się w Krośnie. Podium uzupełnili Sebastian Ułamek i Dawid Lampart.

REKLAMA


Wyniki:

1. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,3,w,3)
2. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) - 12 (3,3,1,2,3)
3. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów) - 12 (3,2,3,1,3)
4. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) - 12 (3,2,2,3,2)
5. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów) - 10 (1,3,2,2,2)
---
6. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 9 (0,2,1,3,3)
7. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków) - 9 (1,2,3,3,d)
8. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (2,1,2,3,1)
9. Paweł Przedpełski (KS Toruń) - 7 (1,1,3,1,1)
10. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków) - 7 (2,1,2,2,d)
11. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 6 (2,0,0,2,2)
12.Ernest Koza (Unia Tarnów) - 5 (2,3,w,u,-)
13. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków) - 5 (t,1,1,1,2)
14. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - 3 (1,0,1,1,0)
15. Dawid Matura (KSM Krosno) - 1 (u,0,0,0,1)
16. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - 0 (0,t,0,-,-)

Bieg po biegu:

1. (71,20) Protasiewicz, Koza, Dąbrowski, Matura (u/st)
2. (70,50) Jeleniewski, Cyfer, Baran, Kołodziej
3. (70,40) Lampart, Zengota, Przedpełski, Rempała
4. (70,37) Ułamek, Trojanowski, Miesiąc, Kuciapa (t)
5. (70,22) Ułamek, Jeleniewski, Zengota, Dąbrowski
6. (69,77) Protasiewicz, Miesiąc, Przedpełski, Cyfer
7. (70,40) Baran, Lampart, Kuciapa, Matura
8. (70,90) Koza, Kołodziej, Trojanowski, Rempała (t)
9. (70,97) Lampart, Trojanowski, Dąbrowski, Cyfer
10. (71,00) Protasiewicz, Jeleniewski, Kuciapa, Rempała
11. (70,87) Miesiąc, Zengota, Kołodziej, Matura
12. (70,45) Przedpełski, Baran, Ułamek, Koza (w/u)
13. (71,44) Miesiąc, Baran, Dąbrowski
14. (70,90) Kołodziej, Ułamek, Lampart, Protasiewicz (w/su)
15. (71,62) Jeleniewski, Trojanowski, Przedpełski, Matura
16. (70,72) Zengota, Cyfer, Kuciapa, Koza (u/2)
17. (71,56) Kołodziej, Kuciapa, Przedpełski, Dąbrowski
18. (71,18) Protasiewicz, Baran, Zengota, Trojanowski
19. (72,05) Ułamek, Cyfer, Matura
20. (82,78) Lampart, Jeleniewski, Miesiąc (d2)

NCD: Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 69,77 sek. (w 6. wyścigu)
Sędzia: Tomasz Proszowski
Frekwencja: około 1500 kibiców

dc
Fot. Łukasz Jaracz

 

 

  • autor: dc

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?