KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Zbieraj kapsle na nowe opony dla zawodników KSM Krosno

Już dziś możesz pomóc KSM Krosno w zdobyciu nowych opon do motorów. Właśnie rusza akcja piwa Tyskie, w ramach której kibice oraz mieszkańcy miasta mogą zbierać kapsle i wrzucać je do specjalnych urn. W zamian za nie Tyskie przekaże klubowi 15 000 złotych na nowe opony dla zawodników z Krosna.

REKLAMA


Tyskie od lat jest blisko kibiców i wspiera ich w przeżywaniu sportowych emocji. Cel tegorocznej akcji, na który zbierane są kapsle został ustalony z klubem.

- Zależało nam, aby odpowiedzieć na prawdziwe potrzeby KSM Krosno. Dlatego nie zaproponowaliśmy celu akcji, ale zapytaliśmy o niego klub, który najlepiej wie czego potrzebuje - mówi Joanna Deinrych, Młodszy Menadżer ds. Zarządzania Marką Tyskie.

Wilki nie raz udowodnili, że są ze swoją drużyną na dobre i na złe; nawet w trudnych momentach potrafią wesprzeć zawodników dopingiem. Teraz ich zawodnicy mają szanse jeździć na oponach najwyższej klasy.

Urny do których kibice mogą wrzucać kapsle po piwie Tyskie Gronie, Tyskie Klasyczne oraz Tyskie Radler znajdują się w niemal wszystkich sklepach w Krośnie. Ta największa, licząca blisko 1,5 metra wysokości, stanęła przed stadionem na ulicy Bursaki. To właśnie tu odbędzie się wielkie liczenie kapsli, które zakończy akcję.

- Wspólne kibicowanie swojemu klubowi i towarzyszące temu emocje łączą i integrują ludzi. Organizując tegoroczną akcję chcieliśmy przede wszystkim zaangażować kibiców Wilków oraz mieszkańców Krosna, sprawić by każdy mógł pomóc, dokładając własną „cegiełkę”. To właśnie udział ludzi w tej akcji przesądzi o jej powodzeniu - mówi Aleksandra Zarychta - kierownik ds. PR marek Kompanii Piwowarskiej.

Szczegóły akcji oraz regulamin dostępne są na stronie www.ksmkrosno.pl, facebook.com/KSMKrosno oraz www.wspieramy.gazeta.pl

ak

  • autor: ak

1 komentarz

  • Adam8888

    szkoda tylko, że to akcja tyskiego, bo tego nie da się pić. samkuje jak woda z chemią już teraz i nie wiem gdzie ten chmiel polski..bo chyba go tam w ogóle nie ma. No ale akcja ok, pozbieram kapsle chyba z chodnika, bo pić tego nie zamierzam.

    Zgłoś nadużycie Adam8888 poniedziałek, 31, sierpień 2015 17:33 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?