Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wspominamy wizytę Tomasza Golloba w krośnieńskim RCKP

Wspominamy wizytę Tomasza Golloba w krośnieńskim RCKP Fot. Bogusław Szczurek, Mateusz Głód

Tomasz Gollob, żużlowiec, indywidualny mistrz świata, w niedzielę (23 kwietnia) uległ poważnemu wypadkowi podczas udziału w Mistrzostwach Polski Strefy Północnej w Motocrossie, które odbywały się w Chełmnie. Na KrosnoCity.pl wspominamy wizytę żużlowca, który spotkał się z fanami w RCKP w roku 2011.

REKLAMAPo wypadku na crossie w Chełmnie 46-letni żużlowiec ma złamany kręg piersiowy TH7, uszkodzony rdzeń i obustronne stłuczenie płuc. Przeszedł trzygodzinną neurochirurgiczną operację w Bydgoszczy. Oddycha za pomocą respiratora.

Gollob w Krośnie spotkał się z fanami
14 stycznia 2011 roku żużlowiec Tomasz Gollob gościł w Krośnie, gdzie w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza spotkał się z fanami czarnego sportu.

Wydarzenie było poświęcone promocji książki pod tytułem "Dlaczego dopiero teraz?! Historia prawdziwa" autorstwa jego przyjaciela, Grzegorza Ślaka, który gościł razem z nim.

Tomasz Gollob podczas spotkania mówił, że przyjechał dla fanów, którzy zapełnili wiernie stadion żużlowy podczas lipcowego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski, jaki odbył się 15 lipca 2010 roku w naszym mieście, a w którym wygrał bieg uzyskując 15 punktów.

W czasie rozmowy z kibicami Gollob odniósł się do toru żużlowego w Krośnie. - Jedną rzecz bym zmienił - wyrównał tor. Generalnie nie mam wielkich zastrzeżeń, bo tor jest atrakcyjny - powiedział.

Wstęp na spotkanie kosztował jedynie 5 złotych. Była to forma cegiełki, a cały dochód przeznaczono na krośnieńskie hospicjum. Organizatorami wydarzenia były urząd miasta i Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe.

Zobaczcie archiwalne zdjęcia z tego spotkania oraz fotorelację z półfinału IMP 2010.

mg
Fot. Mateusz Głód, Bogusław Szczurek

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj