Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

IMP: Janusz Kołodziej na podium w Krośnie [ZDJĘCIA]

IMP: Janusz Kołodziej na podium w Krośnie [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Janusz Kołodziej z kompletem 15 punktów wygrał w piątek, 1 czerwca ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany w Krośnie. Drugie miejsce zajął Dawid Lampart ze Speed Car Motoru Lublin, trzecie Karol Baran ze Stali Rzeszów.

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15 (3,3,3,3,3),
2. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 12 (3,3,2,1,3),
3. Karol Baran (Stal Rzeszów) - 10 (3,3,2,2,-),
4. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) - 10 (1,2,3,3,1),
5. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 10 (1,3,3,2,1),
6. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 10 (2,1,1,3,3),
7. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 9 (2,1,1,3,2),
8. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź) - 7+3 (2,0,0,2,3),
---------
9. Artur Czaja (ROW Rybnik) - 7+2 (3,0,2,d,2),
---------
10. Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 6 (1,2,3,0,0),
11. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 6 (d,1,2,1,2),
12. Krzysztof Jabłoński (Falubaz Zielona Góra) - 6 (2,2,1,1,u),
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 5 (0,2,0,1,2),
14. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia) - 4 (0,1,1,2,d),
15. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 2 (1,0,0,0,1),
16. Krystian Stefanów (KSM Krosno) - 0 (d,d,0,d,w).

Bieg po biegu:
1. (68,50) Kołodziej, Grajczonek, Konieczny, Stefanów (d4),
2. (69,47) Czaja, Jabłoński, Drabik, Dróżdż,
3. (69,25) Lampart, Lampart, Mroczka, Jamróg (d4),
4. (69,00) Baran, Fajfer, Suchecki, Dolny,
5. (70,19) Baran, Dróżdż, Jamróg, Stefanów (d4),
6. (68,78) Kołodziej, Suchecki, Lampart, Czaja,
7. (69,16) Drabik, Mroczka, Fajfer, Konieczny,
8. (70,31) Lampart, Jabłoński, Dolny, Grajczonek,
9. (71,19) Mroczka, Czaja, Dolny, Stefanów,
10. (69,06) Kołodziej, Lampart, Fajfer, Dróżdż,
11. (70,22) Suchecki, Jamróg, Jabłoński, Konieczny,
12. (69,16) Drabik, Baran, Lampart, Grajczonek,
13. (70,88) Suchecki, Drabik, Lampart, Stefanów (d4),
14. (69,81) Kołodziej, Baran, Jabłoński, Mroczka,
15. (70,64) Lampart, Dolny, Dróżdż, Konieczny,
16. (70,41) Fajfer, Grajczonek, Jamróg, Czaja (d4),
17. (71,84) Lampart, Fajfer, Jabłoński (u1), Stefanów (w/2min.),
18. (69,94) Kołodziej, Jamróg, Drabik, Dolny (d4),
19. (71,13) Lampart, Czaja, Konieczny, Baran,
20. (70,88) Grajczonek, Dróżdż, Suchecki, Mroczka.

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. (70,91) Grajczonek, Czaja.

Sędzia: Tomasz Proszowski.

(ksm)
Fot. Karol Słomka

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj