Patryk Braun - nowy zaowdnik KSM Krosno

Patryk Braun został kolejnym zawodnikiem KSM Krosno. 19-letni zawodnik został wypożyczony na rok z Polonii Bydgoszcz. Jego Kalkulowana Średnia Meczowa w sezonie 2012 wynosić będzie 2,50.

Patryk Braun w ubiegłym roku startował przede wszystkim w zawodach młodzieżowych, gdzie w turniejach o mistrzostwo Polski był zawodnikiem WTS Warszawa.

altRazem z braćmi Pawlickimi zdobył złoty medal w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz brązowy w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torach pierwszej ligi w składzie Polonii Bydgoszcz znalazł się tylko raz i pojechał w jednym biegu, w którym nie zdobył punktów.

Z KSM Krosno na rok do pierwszoligowego klubu wypożyczony zostanie Mateusz Wieczorek.