Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W sobotę utrudnienia w ruchu. Sprawdź, gdzie zamkną drogę

W sobotę utrudnienia w ruchu. Sprawdź, gdzie zamkną drogę Fot. Tomek Jerzak

W sobotę (2.07) ulicami powiatu i Krosna przejedzie 27. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Na jego trasie wystąpią utrudnienia w ruchu. Nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci.

REKLAMA


Około godziny 13. peleton przejedzie przez Węglówkę (droga powiatowa 1927R), następnie zjedzie na drogę wojewódzką 991 w kierunku Krosna.

Dalsza trasa przejazdu to: ul. Pelczara w Korczynie, ul. Dolińska, Zamek "Kamieniec" w Odrzykoniu, ul. Podzamcze, ul. Białobrzeska w Krośnie, rondo przy parku Zawodzie, ul. Okrzei do ronda Solidarności, ul. Piłsudskiego, ul. Rynek, ul. Sienkiewicza, pl. Konstytucji 3-Maja, ul. Wisłocza, ul. Legionów, rondo Niezapominajki, drogę wojewódzką 991 ul. Niepodległości, ul. Korczyńska do m. Korczyna, ul. Krośnieńska w Korczynie, ul. Szeptyckiego, ul. Pelczara, ul. Dolińska, Zamek "Kamieniec" w Odrzykoniu, Podzamcze, ul. Białobrzeska w Krośnie, rondo przy parku Zawodzie, ul. Okrzei do ronda Solidarności, ul. Piłsudskiego, ul. Rynek - META.

Wjazd pierwszych zawodników na teren miasta Krosna spodziewany jest około godziny 13.45. Utrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin przedpołudniowych do ok. godz. 17.00.

Po pierwszym przejeździe na część ulic ruch drogowy zostanie przywrócony. Natomiast okolice ulic: Białobrzeskiej, Okrzei, Piłsudskiego, Legionów i Rynek będą wyłączone do zakończenia wyścigu.

Krośnieński magistrat prosi, aby w godzinach popołudniowych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic: Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja.

Policjanci apelują do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych. Apelujemy również, aby podczas oglądania przejazdu kolarskiego, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Zobacz także:
- Kolarski Wyścig Solidarności znowu przejedzie przez Krosno
- Dzieci na START, czyli Mini Wyścig "Solidarności" w Krośnie

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj