KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konkurs dla łyżwiarzy: "Zrób sobie zdjęcie!"

Konkurs dla łyżwiarzy: "Zrób sobie zdjęcie!" Fot. archiwum

Co tydzień, do 26 marca, jury wybiera 10 zwycięzców najbardziej kreatywnych zdjęć. Do wygrania jest 120 par łyżew. Zobacz szczegóły konkursu. Sprawdź jak Kinder Pingui wspiera lodowiska.

REKLAMA


Krosno znalazło się na liście miast, w których lodowiska wspiera Kinder Pingui. Chodzi głównie o sprzęt pomocny najmłodszym w nauce jazdy na łyżwach.

Szczególną zachętą do odwiedzenia lodowiska biorącego udział w programie "Kinder Pingui lodowiskom" jest konkurs "Zrób zdjęcie z Kinder Pingui na lodowisku". Co tydzień, do 26 marca, jury wybiera 10 zwycięzców najbardziej kreatywnych zdjęć, opublikowanych na www.kinder.pl/lodowiska i nagradza ich łyżwami. Do wygrania jest 120 par łyżew.

W ubiegłym roku sprzęt sportowy potrzebny do nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych został bezpłatnie przekazany 40 lodowiskom ze wszystkich województw w całej Polsce. W tym roku obdarowanych zostało 60 lodowisk. Łącznie w obu edycjach programu przekazano 420 chodzików do bezpieczniejszej nauki jazdy na łyżwach (pingwinków) oraz 1200 kasków ochronnych dla dzieci.

Dzięki temu tylko w ubiegłym roku udało się zaktywizować sportowo ponad 350 tys. dzieci. W tym roku, z uwagi na większą liczbę lodowisk, dzieci, które skorzystają ze sprzętu będzie jeszcze więcej.

Krosno otrzymało już 8 "jeździków" i 25 kasków dla dzieci.

pd/st
Fot. archiwum

  • autor: pd/st

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?