KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Trwa nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Lubisz siatkówkę? Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki "Karpaty Krosno" ogłasza nabór dziewcząt i chłopców rocznika 2001 do klasy sportowej w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego "Karpaty" o profilu piłka siatkowa.

REKLAMA


Na uczniów czeka wykwalifikowana kadra trenerska, dziesięć godzin specjalistycznych zajęć z piłki siatkowej i trzy ogólnorozwojowe. Uczniowie będą wyposażeni w sprzęt sportowy całoroczny. Szkoła oferuje wyżywienie, opiekę rehabilitanta oraz możliwość korzystania z bursy szkolnej dla osób mieszkających poza granicami Krosna.

Jak informuje KSS Karpaty Krosno, dziewczęta i chłopcy mogą mieć inną przynależność klubową, niż Karpaty Krosno i w trakcie nauki mogą brać udział w rozgrywkach ligowych macierzystych klubów.

Podanie o przyjęcie do SMS Karpaty Krosno oraz inne dokumenty można znaleźć tutaj.

Na wszelkie pytania odpowie wiceprezes do spraw szkolenia młodzieży KSS Karpaty, Tomasz Płaski pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod numerem 505-125-962.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?